Hostal Live Barcelona

Vakantiewoning met Uitzicht over de stad

0 beoordeling type
8,7
Zeer Goed
op basis van 2964 beoordelingen
2964 geverifieerde beoordelingen
ma 26-10
-
di 27-10
2 gasten, 1 kamer
Aanbiedingen vanaf
€ 67
/Goedkoopste tarief per nacht
Kamertype
Aanbieder
totaal per nacht
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 67
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 83
Tweepersoonskamer, 1 tweepersoonsbed
€ 106
Over
Kamers
Voorzieningen
Beoordelingen
Locatie

About Hostal Live Barcelona, Barcelona

Hygiëne
9,0
Comfort
9,0
Locatie
9,4
Diensten
8,7
Personeel
9,1
Waar voor je geld
8,4
Dit rookvrije hostal heeft niet alleen een magnetron in de gemeenschappelijke ruimte, maar ook een conciërgeservice en hulp bij uitstapjes/tickets. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een kluis bij de receptie, meertalig personeel en een automaat. Hostal Live Barcelona heeft 12 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en een haardroger. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Elke badkamer is voorzien van een douche en gratis toiletartikelen. In dit hostal in Barcelona is wifi gratis. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar.

Hostal Live Barcelona room price & deals

ma 26-10
-
di 27-10
Type accommodatie
Boekingslink
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, 1 tweepersoonsbed
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Hoe beïnvloeden betalingen aan ons de rangschikking en hoe sorteren we resultaten?
Meer weten
*De totaalprijs is inclusief geschatte lokale belastingen en toeslagen, te betalen bij het uitchecken.

Accommodatie bij particulieren Amenities & Facilities

  • Uitzicht over de stad
  • Terras/patio
  • Balkon
  • Airconditioning
  • Wasserij
  • Beddengoed
  • Handdoeken
  • Flat-screen TV
  • Gratis toiletartikelen
  • Bordspellen/puzzels

Toegankelijkheid en geschiktheid

  • Gehele eenheid rolstoelvriendelijk
  • Rolstoelvriendelijk
  • Inroldouche
  • Lift
  • Meertalig personeel
  • Douchestoel
  • Toegankelijk per lift
  • Hypoallergeen
  • Aangepast bad
  • Niet roken
  • Verlaagde gootsteen
  • Kussen geen veren
  • Toilet met grijpstang
  • Bovenste verdiepingen bereikbaar met lift
  • Aparte rookruimte aanwezig
  • Privé-ingang

Basics

  • Gratis wifi
  • Wifi-bereik in alle ruimtes
  • Internet
  • Beddengoed
  • Handdoeken
  • Brandblusser
  • Gratis toiletartikelen
  • Shampoo
  • Rookalarm
  • Verwarming
  • Adapter
  • Body zeep
  • Airconditioning
  • Vuilnisbakken

Algemeen

  • Uitzicht stille straat
  • Gezinskamers
  • Uitzicht op de tuin
  • Hardhout- of parketvloeren
  • Uitzicht op binnenhof
  • Geluiddempende kamer
  • Geluidsisolatie
  • Uitzicht bezienswaardigheid
  • Uitzicht over de stad
  • Opslagruimte beschikbaar

Services en comfort

  • Wekkerdienst
  • Conciërge service
  • Kluis
  • Vergader-/ feestzaal
  • Tourbalie
  • Sleuteltoegang
  • Express check-out
  • Privé in-/uitchecken
  • 24-uursreceptie

Dineren

  • Wijnglazen
  • Waterkoker
  • Ontbijt in de kamer
  • Waterketel
  • Verkoopautomaat (drankjes)
  • Verkoopautomaat (snacks)
  • Eetruimte
  • Eettafel

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Toilet
  • Toiletpapier
  • Privé-badkamer
  • Inloopdouche

Gezondheid en veiligheid

  • Dagelijkse kamerreiniging
  • EHBO-doos
  • CCTV in gemeenschappelijke ruimtes
  • CCTV buiten accommodatie
  • 24-uurs beveiliging

Wasserette

  • Wasserij
  • Strijkservice
  • Strijkijzer en -plank

Slaapkamer

  • Stopcontact bij het bed
  • Kledingrek
  • Kledingkast

Gezinsvriendelijk

  • Wiegjes beschikbaar
  • Traphekje baby
  • Kinderspeelgoed buiten

Media en entertainment

  • Radio
  • Flat-screen TV

Buiten

  • Terras/patio
  • Balkon

Werkruimte

  • Fax/scanner
  • Bureau

Dingen om te doen

  • Bordspellen/puzzels

Hostal Live Barcelona Reviews

8,7
Zeer goed2964 geverifieerde beoordelingen

Hostal Live Barcelona room booking info

Inchecken/uitchecken

Inchecken kan ieder moment na 15:00 uur, uitchecken kan ieder moment vóór 11:00 uur

Annulering/vooruitbetaling

Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.

Licentienummer: HB-004590

Frequently asked questions

  • Hoe ver ligt Hostal Live Barcelona van Barcelona-el Prat?

    De rit van Barcelona-el Prat naar Hostal Live Barcelona duurt je ongeveer 21 min., afhankelijk van het verkeer, met een afstand van 11,6 km. Hotels in meer dichtbevolkte gebieden zullen meer verkeer hebben, wat je reistijd zal verhogen.

  • Wat is de beste manier om naar Hostal Live Barcelona te gaan vanaf Barcelona-el Prat?

    Een andere, meer gebruikelijke optie is om gewoon een taxi of ritdienst van de luchthaven naar Hostal Live Barcelona te nemen. De dichtstbijzijnde luchthaven voor het hotel is Barcelona-el Prat.

  • Hoe dichtbij is Hostal Live Barcelona tot het stadscentrum van Barcelona?

    1,5 km ligt er tussen Hostal Live Barcelona en het stadscentrum van Barcelona, waar je je kunt vermaken met restaurants, winkels en natuurlijk Basiliek Santa María del Mar, een zeer populaire bezienswaardigheid in Barcelona.

  • Is er wifi beschikbaar bij Hostal Live Barcelona?

    Ja, Hostal Live Barcelona heeft wifi beschikbaar voor hotelgasten.

  • Hoe laat dien je uit te checken bij Hostal Live Barcelona?

    Bij Hostal Live Barcelona is de verplichte uitchecktijd om 11:00. Inchecken kan vanaf 15:00. Speciale verzoeken dienen te worden gedaan bij de conciërge.

  • Wat kost een kamer bij Hostal Live Barcelona?

    De goedkoopste deals die werden gevonden beginnen bij slechts € 62 per nacht. De gemiddelde prijs voor kamers bij Hostal Live Barcelona is momenteel ongeveer € 145/nacht. Vul je reisdatums in in het formulier hierboven voor meer prijzen.

  • Wat is de afstand van Hostal Live Barcelona in Barcelona tot Placa d'Espanya?

  • Is Palau Guell, Barcelona dicht bij Hostal Live Barcelona?

  • Bij hoeveel vliegmaatmaatschappijen zoekt momondo voor hotels in Barcelona?

    Het aantal vliegmaatschappijen beschikbaar voor hotels in Barcelona is 7.088 per oktober 2026.

  • Wanneer heeft momondo voor het laatst de prijzen voor hotels in Barcelona bijgewerkt?

    Prijzen voor hotels in Barcelona worden iedere dag vernieuwd.

Places of interest near Hostal Live Barcelona

Attractions in Barcelona, Spanje curated by momondo

Locatie Hostal Live Barcelona: 08004 Barcelona

Populaire bezienswaardigheden

La Rambla1,0 km
Passeig de Gràcia1,1 km
Placa d'Espanya1,3 km
Palau de la Musica Catalana1,3 km

momondo’s favorite Barcelona hotels

Hotel Acta City47

Nicaragua, 47, Barcelona

8,4
4 sterren

€ 95

Moxy Barcelona

Carrer de Mallorca,1-23, Barcelona

8,4
4 sterren

€ 132

Travelodge Barcelona Poblenou

Carrer De Llacuna 32, Barcelona

8,2
1 ster

€ 75

Hotel Balmes a member of Preferred Hotels & Resorts

Cl. Mallorca, 216, Barcelona

8,5
4 sterren

€ 123

Catalonia Park Putxet Hotel

Putget 68-74, Barcelona

8,6
4 sterren

€ 110

Novotel Barcelona City

Avinguda Diagonal 201, Barcelona

8,3
4 sterren

€ 129

Barcelona Apartment Aramunt

Barcelona

7,6

€ 144

H10 Itaca

Avenida Roma 22, Barcelona

8,3
4 sterren

€ 108

Hotel Silken Ramblas

Pintor Fortuny 13, Barcelona

8,3
4 sterren

€ 132

Nearby accommodation in Barcelona

Gracia

See more

Residencia Erasmus Gracia

Torrent de L'olla, 212-214, Barcelona

8,4
2 sterren

€ 85

Bekijk hoteldeals

Catalonia Park Güell

Pg. Mare de Déu Del Coll, 10, Barcelona

8,2
3 sterren

€ 95

Bekijk hoteldeals

Bcnsporthostels

Carrer Perill, 26, Barcelona

6,4
2 sterren

€ 73

Bekijk hoteldeals

Hotel Ronda Lesseps

Carrer Ballester,77-81, Barcelona

8,8
4 sterren

€ 101

Bekijk hoteldeals

Aparthotel Silver

Carrer de Bretón de Los Herreros, 26, Barcelona

9,0
3 sterren

€ 105

Bekijk hoteldeals

Room Casa Gracia

Passeig de Gracia, 116 Bis, Barcelona

8,2
1 ster

€ 115

Bekijk hoteldeals

Barcelona Housing recommend for Students

Gran de Gracia, 117, Barcelona

8,1
1 ster

€ 62

Bekijk hoteldeals

Apartamentos Express by gaiarooms

Barcelona

8,2

€ 63

Bekijk hoteldeals

Sant Andreu

See more

Catalonia La Maquinista

Carrer De Sao Paulo, 33-37, Barcelona

8,7
4 sterren

€ 108

Bekijk hoteldeals

Homestay - Cozy double room

Barcelona

€ 57

Bekijk hoteldeals

Arcelon Hotel

Calle Mallorca 661, Barcelona

8,9
4 sterren

€ 118

Bekijk hoteldeals

Apartment Bed&bcn Sant Andreu II

Barcelona

5,9

€ 103

Bekijk hoteldeals

Apartment Aptucat

Barcelona

9,1

€ 194

Bekijk hoteldeals

Cozy Studio in Sant Andreu

Barcelona

6,8

€ 64

Bekijk hoteldeals

easyHotel Barcelona La Sagrera

Carrer Bofarull, 4-6, Barcelona

8,4
2 sterren

€ 87

Bekijk hoteldeals

Homestay - Duplex with sunny terrace Barcelona

Barcelona

€ 82

Bekijk hoteldeals

Amistat City Hostel Barcelona

Avinguda Meridiana, 250, Barcelona

8,5
2 sterren

€ 76

Bekijk hoteldeals

Sant Marti

See more

ibis Styles Barcelona City Bogatell

Carrer De Llull 71, Barcelona

8,5
2 sterren

€ 97

Bekijk hoteldeals

Motel One Barcelona-Ciutadella

11 Passeig de Pujades, Barcelona

8,8
3 sterren

€ 106

Bekijk hoteldeals

Hotel SB Glow

Carrer de Badajoz 148-154, Barcelona

8,2
4 sterren

€ 108

Bekijk hoteldeals

Sallés Hotel Pere IV

Pallars, 128-130, Barcelona

8,3
4 sterren

€ 120

Bekijk hoteldeals

Hotel & Spa Villa Olimpica Suites

Pallars, 121-125, Barcelona

8,4
4 sterren

€ 125

Bekijk hoteldeals

Novotel Barcelona City

Avinguda Diagonal 201, Barcelona

8,3
4 sterren

€ 129

Bekijk hoteldeals

NH Barcelona Diagonal Poblenou

Carrer d'Alaba, 94-96, Barcelona

8,4
3 sterren

€ 111

Bekijk hoteldeals

Hotel Barcelona Condal Mar, Affiliated by Meliá

Cristobal De Moura, 138, Barcelona

8,1
4 sterren

€ 138

Bekijk hoteldeals

The Social Hub Barcelona Poblenou

C/ de Cristóbal de Moura 49, Barcelona

8,9
4 sterren

€ 131

Bekijk hoteldeals

Boek een hotel met momondo en bespaar geld

Beste deals voor hotels

Beste deals voor hotels

Bekijk deals van meer dan 3 miljoen hotels en accommodaties op één plek.

Gratis annuleren

Gratis annuleren

Gebruik onze filter om verblijven te vinden met gratis annuleren.

Miljoenen beoordelingen

Miljoenen beoordelingen

Bekijk beoordelingen op basis van miljoenen recensies van echte gasten.

Prijsalerts

Prijsalerts

Nog niet klaar om te boeken? om prijzen te volgen.

Een makkelijkere manier om je trip naar Barcelona te beheren

We maken het supermakkelijk om te plannen, organiseren en reizen met vrienden en familie. Trips is grats en beschikbaar, waar je ook boekt.

Ontvang een melding als de prijs omlaag gaat

Dagelijks prijswijzigingen in je inbox - alleen met Prijsalerts.
2 gasten, 1 kamer
ma 26-10
di 27-10

Vind betere resultaten voor je verblijf in Barcelona

Populaire steden in Spanje