Laagseizoen | augustus | goedkoopste verblijfmaand |
Hoogseizoen | oktober | duurste verblijfperiode |
79% | prijsdaling verwacht | |
61% | prijsstijging verwacht |
Price | € 20 - € 237 |
---|
Goedkoopste dag van de week | woensdag | is de goedkoopste dag van de week om te boeken |
Duurste dag van de week | vrijdag | is de duurste dag in de week om te boeken |
€ 25 | is de gemiddelde prijs per nacht voor een hostel op deze dag | |
€ 194 | is de gemiddelde prijs per nacht voor een hostel op deze dag |
Prijs | € 16 - € 134 |
---|
GOEDKOOPSTE WIJK IN MADRID | Chamartin | 76% goedkoper | De goedkoopste hotels in Madrid zijn in Chamartin, voor maar € 16 gemiddeld per nacht |
DUURSTE WIJK IN MADRID | Atocha | 51% duurder | Atocha heeft de duurste hotels van Madrid met gemiddelde kamerprijzen van € 134 per nacht |
POPULAIRSTE WIJK IN MADRID | Centro | 83% meer gebruikers bezocht | Meer momondo-gebruikers zoeken naar hostels in Centro dan in iedere andere wijk in Madrid |
momondo-gebruikers verblijven gemiddeld 3dagen in een hostel in Madrid. De gemiddelde prijs voor een verblijf van 3-dagen bij een hostel in Madrid is doorgaans € 346.
De gemiddelde prijs van een hostel in Madrid is € 115, wat 89% hoger is dan de prijs voor 1-sterrenhotels, 28% hoger dan de prijs voor 2-sterrenhotels en 34% hoger dan de prijs voor 3-sterrenhotels.
momondo-gebruikers die de hostels in Madrid een beetje kennen, hebben deze beoordeeld met een 7,4 uit 10. Op basis van deze beoordeling raden momondo en haar gebruikers aan om in een hostel te verblijven in plaats van in een 1-sterrenhotel, dat een beoordeling heeft van 6,8.
Per februari 2025 zijn er 10.711 vliegmaatschappijen beschikbaar die je kunt kiezen voor hotels naar Madrid.
Prijzen voor hotels in Madrid worden dagelijks bijgewerkt.