Populairste autoverhuurbedrijf in februari | Europcar | 34% populairder | 28 momondo-gebruikers huren in februari het liefst een auto bij Europcar voor hun reis naar Sydney |
Gemiddelde prijs voor een auto huren in februari | 51 € per dag | 45% duurder | Een auto huren in Sydney kost gemiddeld 51 € per dag in februari, en is duurder dan het jaarlijkse gemiddelde |
Populairste type auto om te huren in februari | Tussenmaat | 18% populairder | 15 gebruikers kozen er in februari voor om een Tussenmaat auto te huren voor hun reisbehoeftes in Sydney |
Een auto huren in Nieuw-Zuid-Wales kost je gemiddeld 31 € per dag. Houd er rekening mee dat dagelijkse huurprijzen kunnen fluctueren op basis van verschillende factoren. momondo gebruikers vonden bijvoorbeeld recentelijk huurauto prijzen in Nieuw-Zuid-Wales voor zoveel als 45 € per dag, maar ook voor zo weinig 11 € per dag.
AeroDrive (11 €/day) is het goedkoopste autoverhuurbedrijf in Nieuw-Zuid-Wales, gemeten over de laatste 72 uur en gevolgd door East Coast Car Rentals (22 €/day), en Atlas Car & Truck Rental (23 €/day). Houd er rekening mee dat dit de goedkoopste prijzen zijn die onze gebruikers recentelijk gezien hebben. Dagelijkse huurprijzen kunnen afwijken en hangen af van welke stad in Nieuw-Zuid-Wales je wilt bezoeken en welk type auto je besluit te huren.
Enterprise wordt met een gemiddelde score van 8,5/10 van 12.825 beoordelers gezien als het beste autoverhuurbedrijf in Nieuw-Zuid-Wales onder onze gebruikers. Enterprise heeft 7 locaties in Nieuw-Zuid-Wales, waaronder in de populaire stad Port Macquarie.
18% van momondo gebruikers huren liever Tussenmaat-voertuigen als ze reizen in Nieuw-Zuid-Wales. Je kunt ervan uitgaan dat de huurprijzen voor dit type auto gemiddeld 23 € per dag zijn. Tarieven kunnen afwijken, afhankelijk van het door jou gekozen autoverhuurbedrijf en welke stad je wilt bezoeken. En natuurlijk zijn er ook andere type huurauto's beschikbaar in Nieuw-Zuid-Wales, mocht deze niet bij jouw voorkeuren passen.
De beste tijd om een huurauto te huren in Nieuw-Zuid-Wales is in de maand januari, wanneer de prijzen gemiddeld 24 € per dag zijn. De duurste maand voor auto huren is in december, wanneer je vaak prijzen vindt van rond de 39 € per dag. Probeer altijd 15 dagen of meer van tevoren je huurauto te boeken voor de beste prijzen.
De meeste mensen willen een huurauto in Nieuw-Zuid-Wales voor 7 dagen, wat gemiddeld 32 € per dag kost. Als je een huurauto wilt huren voor één week, dan kun je een totale prijs van 226 € verwachten. Voor een snelle autohuur in het weekend is de totale prijs meestal gemiddeld 71 €. 1212 € is de gemiddelde prijs voor een huurauto voor een roadtrip van een maand in Nieuw-Zuid-Wales.