op basis van 4130 beoordelingen
Dit hotel heeft 5 sterren en biedt verschillende accommodaties in de oude stad van Amsterdam. Een paar van de populaire faciliteiten van dit chique hotel zijn een 15-eeuwse kapel, een Turks stoombad en een sauna.Reizigers hebben ook toegang tot een schoonheidssalon en een haarsalon. Gasten kunnen gebruikmaken van de express check-in en check-uitservice, 24-uursreceptie en vergaderruimte. Een vriendelijke excursiebalie is beschikbaar en Amsterdam Centraal is op 5 minuten loopafstand, wat het voor gasten gemakkelijk maakt de omgeving en de bezienswaardigheden te verkennen.Dit hotel heeft kamers met airconditioning en faciliteiten om thee en koffie te zetten. Elk beschikt over een koelkast, films op aanvraag en een minibar.Een van de eetgelegenheden in de accommodatie is Vermeer, een ideale plek om lekker te eten. De bar van het hotel is de perfecte locatie voor gasten de graag ontspannen met een drankje in de avond. Gasten kunnen ook één van de vele bars en cafés in de buurt uitproberen.Het hotel is ideaal gelegen en het biedt gasten gemakkelijk toegang tot diverse toeristische bezienswaardigheden. Koninklijk paleis en de Dam Square zijn op loopafstand.
Is het echt de goedkoopste?
We zoeken op grote boekingssites en individuele hotels. Zo kun jij de beste deals voor kamers bij Nh Barbizon Palace vergelijken.
Gezondheid en veiligheid
Services en comfort
Basics
Dineren
Algemeen
Toegankelijkheid en geschiktheid
Badkamer
Zwembad en spa
Wasserette
Slaapkamer
Media en entertainment
Werkruimte
Dingen om te doen
Gezinsvriendelijk
Parkeren en vervoer
Fitness
Locatie Nh Barbizon Palace: Prins Hendrikkade 59-72, 1012 AD Amsterdam, North Holland
Inchecken kan ieder moment na 15:00 uur, uitchecken kan ieder moment vóór 12:00 uur
Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.
Nh Barbizon Palace ligt doorgaans onder de gemiddelde prijs van 5-sterren hotels in Amsterdam. Je kunt gemiddeld € 617 per nacht betalen in Amsterdam. Nh Barbizon Palace kost doorgaans € 245 per nacht, wat € 373 goedkoper is dan het Amsterdam gemiddelde.
Nh Barbizon Palace is 11,9 km verwijderd van Amsterdam Schiphol. Je kunt doorgaans verwachten dat de rijtijd van Nh Barbizon Palace naar Amsterdam Schiphol 22min is. Als je je zorgen maakt over tijdwinst, is het wellicht de moeite waard om de verkeersdrukte in de buurt van je hotel op te zoeken.
Als je op zoek bent naar een eenvoudige reisoptie van Amsterdam Schiphol tot Nh Barbizon Palace, overweeg dan om een taxi of ritdienst te bellen om je tijdens je bezoek naar het hotel en de stad te brengen.
Voel je vrij om je hond mee te nemen tijdens een verblijf bij Nh Barbizon Palace.
Ja, Nh Barbizon Palace heeft een restaurant waar je kunt zitten om te eten of om eten mee te nemen. Er zijn ook vele andere kwalitatieve opties voor eten in Amsterdam, voor mensen op zoek naar iets anders. Een van de gemakkelijkste eetgelegenheden voor Amsterdam gasten die in Nh Barbizon Palace verblijven, is roomservice, die beschikbaar is voor alle hotelgasten.
Volgens onze informatie is er geen zwembad bij Nh Barbizon Palace. Hotels kunnen echter veranderingen of vernieuwingen aanbrengen. Neem voor meer informatie dus rechtstreeks contact op met het hotel via +31 205 564 564.
Het stadscentrum dat het dichtst bij Nh Barbizon Palace ligt, is Amsterdam, 0,5 km verwijderd van het hotel. Daar vind je Anne Frank Huis, een populaire bezienswaardigheid in de omgeving.
Als je vragen hebt over Nh Barbizon Palace of je reservering, neem dan rechtstreeks contact op met de receptie via +31 205 564 564.
Ja, Nh Barbizon Palace heeft wifi beschikbaar voor hotelgasten.
Nh Barbizon Palace heeft een eigen fitnessruimte die beschikbaar is voor hotelgasten. Sommige hotelsportscholen hebben mogelijk niet 24 uur per dag toegang, dus je kunt het beste bij de receptie vragen naar de openingstijden van het fitnesscentrum.
12:00 is de uitchecktijd bij Nh Barbizon Palace. Laat uitchecken is mogelijk, maar dient overeengekomen te worden met het hotel.
Prijzen zijn afhankelijk van kamertype, datum en beschikbaarheid. Je kunt momenteel geweldige deals vinden bij Nh Barbizon Palace voor € 15 tot € 332 per nacht. Vul je gewenste datums in in het formulier hierboven voor de beste deals voor jou.
Bij Nh Barbizon Palace zijn wasservices beschikbaar. Neem contact op met de receptie van de accommodatie voor meer informatie. Een strijkplank en strijkijzer zijn ook beschikbaar.
Van Gogh Museum is een geweldige plek naartoe te gaan als je Amsterdam bezoekt. Het is op slechts 2,4 km afstand van Nh Barbizon Palace.
Yes, Anne Frank Huis is op slechts 1,1 km van Nh Barbizon Palace.