op basis van 6 beoordelingen
per nacht
Goedkoopste deals | Prijs per nacht |
---|---|
€ 21 | |
€ 157 |
Dit hotel is onlangs gerenoveerd en biedt moderne kamers met een koelkast en een telefoon aan en ligt op loopafstand van Theater Bellevue. Het is ook op steenworp afstand van Amsterdams populaire trekpleisters.De faciliteiten van dit hotel omvatten onder andere een automaat, een 24-uurs receptie en een bagageopslag. Een fietsverhuur, een kluis en een kaartverkoop zijn ook aanwezig.De comfortabele kamers bieden een gedeelde badkamer.Voor gasten die graag de plaatstelijke eetgelegenheden uitproberen zijn er verschillende cafés en restaurants op loopafstand. Amsterdam Centraal en Nieuwmarkt (metrostation) zijn een half uurtje lopen.
Is het echt de goedkoopste?
We zoeken op grote boekingssites en individuele hotels. Zo kun jij de beste deals voor kamers bij Marnix Hotel vergelijken.
Toegankelijkheid en geschiktheid
Dineren
Services en comfort
Basics
Werkruimte
Dingen om te doen
Algemeen
Gezondheid en veiligheid
Locatie Marnix Hotel: Marnixstraat 382, 1016 XX Amsterdam, North Holland
Inchecken kan ieder moment na 14:00 uur, uitchecken kan ieder moment vóór 11:00 uur
Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.
Er is een verschil van € 228/per nacht vergeleken met het gemiddelde bedrag voor 10-sterren hotels in Amsterdam (€ 274/per nacht) en het gemiddelde overnachtingstarief van Marnix Hotel (€ 46/per nacht).
De rit van Amsterdam Schiphol naar Marnix Hotel duurt je ongeveer 18min, afhankelijk van het verkeer, met een afstand van 10,0 km. Hotels in meer dichtbevolkte gebieden zullen meer verkeer hebben, wat je reistijd zal verhogen.
Een zeer populaire optie voor reizigers die in Marnix Hotel verblijven, is om een taxi of gedeelde taxidienst van Amsterdam Schiphol rechtstreeks naar het hotel te nemen.
Volgens onze informatie is er geen zwembad bij Marnix Hotel. Hotels kunnen echter veranderingen of vernieuwingen aanbrengen. Neem voor meer informatie dus rechtstreeks contact op met het hotel via +31 206 160 661.
Als je in Marnix Hotel verblijft, ligt er slechts 1,4 km tussen jouw locatie en het Amsterdam stadscentrum. Terwijl je op weg bent naar het centrum van Amsterdam, moet je echt een bezoek brengen aan Anne Frank Huis, en daarnaast natuurlijk alle winkels en restaurants.
Voor vragen over het hotel of je verblijf bij Marnix Hotel, bel +31 206 160 661.
Ja, Marnix Hotel heeft wifi beschikbaar voor hotelgasten.
De standaard uitchecktijd bij Marnix Hotel is 11:00. Gasten kunnen na 14:00 inchecken.
De afstand van Marnix Hotel tot Van Gogh Museum in Amsterdam is ongeveer 0,8 km.
Yes, het is slechts een korte wandeling van 1,1 km tussen Marnix Hotel in Amsterdam en Anne Frank Huis.