op basis van 3731 beoordelingen
per nacht
Goedkoopste deals | Prijs per nacht |
---|---|
€ 83 | |
€ 84 | |
€ 165 |
Het hotel in Valkenburg ligt direct naast Sprookjesbos. Het ligt slechts een klein stukje lopen van Kasteel Valkenburg.Dit hotel heeft 4 sterren, een sauna, een dakterras en een binnenzwembad. Gasten kunnen ontspannen in de jacuzzi, of met een massage. Het heeft ook een fietsverhuur, een 24-uurs receptie en een Turks stoombad.Op de kamers kunt u genieten van een spabad.Het het hotel beschikt onder andere over een restaurant, ideaal om wat te eten. In de buurt is een brede keuze aan restaurants en cafés te vinden.Luchthaven Maastricht Aken is binnen 20 minuten te bereiken, en de Universiteit Maastricht en het Glaspaleis zijn met de auto op 20 minuten afstand. Het is op loopafstand van Valkenburg.
Is het echt de goedkoopste?
We zoeken op grote boekingssites en individuele hotels. Zo kun jij de beste deals voor kamers bij Parkhotel Valkenburg vergelijken.
Gezondheid en veiligheid
Basics
Badkamer
Dineren
Services en comfort
Zwembad en spa
Toegankelijkheid en geschiktheid
Algemeen
Media en entertainment
Dingen om te doen
Slaapkamer
Buiten
Parkeren en vervoer
Werkruimte
Gezinsvriendelijk
Wasserette
Locatie Parkhotel Valkenburg: Neerhem 68, 6301 CJ Valkenburg Aan De Geul, Limburg
Inchecken kan ieder moment na 15:00 uur, uitchecken kan ieder moment vóór 11:00 uur
Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.
Er is een verschil van € 138/per nacht vergeleken met het gemiddelde bedrag voor 40-sterren hotels in Valkenburg aan de Geul (€ 236/per nacht) en het gemiddelde overnachtingstarief van Parkhotel Valkenburg (€ 98/per nacht).
Ja, honden en huisdieren zijn welkom bij Parkhotel Valkenburg.
Ja, Parkhotel Valkenburg heeft een restaurant waar je kunt zitten om te eten of om eten mee te nemen. Er zijn ook vele andere kwalitatieve opties voor eten in Valkenburg aan de Geul, voor mensen op zoek naar iets anders. Als je in Parkhotel Valkenburg verblijft, ben je van harte welkom om eten te bestellen via het roomservicemenu van het hotel.
Ja. Veel momondo-gebruikers die naar Valkenburg aan de Geul reizen, zoeken specifiek naar hotels met een zwembad. Parkhotel Valkenburg heeft mogelijk regels en richtlijnen voor het gebruik van het zwembad, dus informeer bij de receptie naar zaken als openingstijden.
Voor vragen over het hotel of je verblijf bij Parkhotel Valkenburg, bel +31 436 013 241.
Ja, Parkhotel Valkenburg heeft wifi beschikbaar voor hotelgasten.
Bij Parkhotel Valkenburg is de verplichte uitchecktijd om 11:00. Inchecken kan vanaf 15:00. Speciale verzoeken dienen te worden gedaan bij de conciërge.
De prijs is afhankelijk van het kamertype dat je wilt kiezen en je reisdatums. De gemiddelde prijs per nacht bij Parkhotel Valkenburg in Valkenburg aan de Geul is € 157, maar er zijn ook geweldige deals voor slechts € 88. Je vindt de prijzen voor je reis in het formulier hierboven.