
Over Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection, Sydney
Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection foto's
Kamerprijs & deals Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection
Voorzieningen en faciliteiten Hotel
- Restaurant
- Bar/Lounge
- Roomservice
- Gratis wifi
- Thee-/Koffiezetapparaat
- Wifi-bereik in alle ruimtes
- Flat-screen TV
- Televisie
- Kabel of satelliet tv
- Gratis toiletartikelen
Dineren
- Waterkoker
- Minibar
- Snackbar
- Restaurant
- Bar/Lounge
- Thee-/Koffiezetapparaat
- Waterketel
- Koelkast
- Eten kan direct aan gastenkamers worden geleverd
Basics
- Gratis wifi
- Wifi-bereik in alle ruimtes
- Internet
- Brandblusser
- Gratis toiletartikelen
- Rookalarm
- Verwarming
- Airconditioning
Services en comfort
- Wekkerdienst
- Kluis
- Vergader-/ feestzaal
- Roomservice
- Fles water
- 24-uursreceptie
Badkamer
- Douche
- Bad
- Haardroger
- Toilet
- Badjas
Media en entertainment
- Flat-screen TV
- Gedeelde lounge/TV-ruimte
- Kabel of satelliet tv
- Televisie
Toegankelijkheid en geschiktheid
- Lift
- Toegankelijk per lift
- Niet roken
- Bovenste verdiepingen bereikbaar met trap
Wasserette
- Wasserij
- Strijkservice
- Wasservice
- Strijkijzer en -plank
Buiten
- Terras/Patio
- Balkon
- Openlucht eetruimte
Algemeen
- Telefoon
- Uitzicht over de stad
- Opslagruimte beschikbaar
Dingen om te doen
- Fietsverhuur
- Casino
Gezondheid en veiligheid
- Dagelijkse kamerreiniging
- Kluis
Parkeren en vervoer
- Parkeren
Werkruimte
- Bureau
Gezinsvriendelijk
- Wiegjes beschikbaar
Beoordelingen van Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection
Info kamerreservering Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection
Inchecken/uitchecken
Inchecken kan ieder moment na 14:00 uur, uitchecken kan ieder moment vóór 11:00 uur
Annulering/vooruitbetaling
Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.
Veelgestelde Vragen
Hoe is Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection vergeleken met 4-sterren hotels in Sydney?
Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection ligt gewoonlijk onder de gemiddelde prijs voor 4-sterren hotels in Sydney. Per nacht betaal je in Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection normaal zo'n € 106. Gemiddeld ligt de prijs in Sydney € 26 hoger.
Hoe ver ligt Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection van Sydney Kingsford Smith?
Er zijn 7,7 km tussen Sydney Kingsford Smith en Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection. De rit van en naar de luchthaven moet ongeveer 14min zijn, afhankelijk van het verkeer. Houd rekening met tijden met druk verkeer, vooral in de buurt van meer grootstedelijke gebieden.
Wat is de beste manier om naar Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection te gaan vanaf Sydney Kingsford Smith?
Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection biedt parkeergelegenheid op het terrein voor klanten van het hotel. Met dat in gedachten is het huren van een auto de meest efficiënte manier om niet alleen van Sydney Kingsford Smith naar het hotel, maar ook je te verplaatsen in Sydney tijdens je verblijf. Autoverhuur in Sydney is gemiddeld € 13 per dag. Als je op zoek bent naar een eenvoudige reisoptie van Sydney Kingsford Smith tot Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection, overweeg dan om een taxi of ritdienst te bellen om je tijdens je bezoek naar het hotel en de stad te brengen.
Zijn er eetgelegenheden bij Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection?
Ja, Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection heeft een restaurant waar je kunt zitten om te eten of om eten mee te nemen. Er zijn ook vele andere kwalitatieve opties voor eten in Sydney, voor mensen op zoek naar iets anders. Een van de gemakkelijkste eetgelegenheden voor Sydney gasten die in Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection verblijven, is roomservice, die beschikbaar is voor alle hotelgasten.
Heeft Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection een zwembad?
Onze informatie geeft niet aan of er een zwembad is bij Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection. Je kunt voor meer info dus het beste de receptie van het hotel bellen. Het telefoonnummer van Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection is +61 285 861 888.
Hoe dichtbij is Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection tot het stadscentrum van Sydney?
Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection ligt op slechts 1,1 km afstand van het Sydney stadscentrum. De dichtstbijzijnde bezienswaardigheid van het centrum van Sydney is Sydney Entertainment Centre, dat zeer toegankelijk is voor Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection gasten.
Wat is het telefoonnummer voor Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection?
Voor vragen over het hotel of je verblijf bij Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection, bel +61 285 861 888.
Is er wifi beschikbaar bij Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection?
Ja, Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection heeft wifi beschikbaar voor hotelgasten.
Hoe laat dien je uit te checken bij Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection?
De uitchecktijd bij Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection is 11:00. Laat uitchecken is mogelijk, maar dient te worden overlegd met de receptie.
Is er een wasservice bij Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection?
Ja, je kunt je was doen met de services bij Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection in Sydney. Een strijkplank en strijkijzer zijn beschikbaar als voorzieningen.
Wat is de afstand van Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection in Sydney tot Sydney Entertainment Centre?
De afstand tussen Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection en Sydney Entertainment Centre is 0,8 km.
Bij hoeveel vliegmaatmaatschappijen zoekt momondo voor hotels in Sydney?
Er zijn 5.557 vliegmaatschappijen beschikbaar voor hotels in Sydney per juni 2025.
Wanneer heeft momondo voor het laatst de prijzen voor hotels in Sydney bijgewerkt?
Prijzen voor hotels in Sydney worden iedere dag vernieuwd.
Bezienswaardigheden in de buurt van Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection
Attracties in Sydney, Australië samengesteld door momondo
Locatie Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection: 139 Murray Street, Sydney, NSW 2009