Hôtel Claret Bercy

3-sterrenhotel met Restaurant

3 sterren
do 3-9
-
vr 4-9
2 gasten, 1 kamer
Aanbiedingen vanaf
€ 60
/Goedkoopste tarief per nacht
Kamertype
Aanbieder
totaal per nacht
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 60
Tweepersoonskamer, 1 twinbed
€ 60
Klassieke kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 62
Over
Kamers
Voorzieningen
Beoordelingen
Locatie

Hôtel Claret Bercy room price & deals

do 3-9
-
vr 4-9
Type accommodatie
Boekingslink
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, 2 twinbedden
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Klassieke kamer, er is geen bed gespecificeerd
Klassieke kamer, er is geen bed gespecificeerd
Klassieke kamer, er is geen bed gespecificeerd
Klassieke kamer, er is geen bed gespecificeerd
Klassieke kamer, er is geen bed gespecificeerd
Klassieke kamer, er is geen bed gespecificeerd
Klassieke kamer, 1 tweepersoonsbed
Klassieke kamer, er is geen bed gespecificeerd
Klassieke kamer, er is geen bed gespecificeerd
Klassieke kamer, 1 twinbed
Klassieke kamer, er is geen bed gespecificeerd
Klassieke kamer, er is geen bed gespecificeerd
Klassieke kamer, er is geen bed gespecificeerd
Klassieke kamer, er is geen bed gespecificeerd
Klassieke kamer, er is geen bed gespecificeerd
Klassieke kamer, er is geen bed gespecificeerd
Klassieke kamer, er is geen bed gespecificeerd
Klassieke kamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, 1 twinbed
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, 1 tweepersoonsbed
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, 1 twinbed
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Deluxe kamer, er is geen bed gespecificeerd
Deluxe kamer, er is geen bed gespecificeerd
Deluxe kamer, 2 twinbedden
Deluxe kamer, er is geen bed gespecificeerd
Deluxe kamer, er is geen bed gespecificeerd
Deluxe kamer, er is geen bed gespecificeerd
Hoe beïnvloeden betalingen aan ons de rangschikking en hoe sorteren we resultaten?
Meer weten
*De totaalprijs is inclusief geschatte lokale belastingen en toeslagen, te betalen bij het uitchecken.

Hotel Amenities & Facilities

  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Roomservice
  • Gratis wifi
  • Wifi-bereik in alle ruimtes
  • Flat-screen TV
  • Televisie
  • Kabel of satelliet tv
  • Gratis toiletartikelen
  • Luchthavenshuttle

Basics

  • Gratis wifi
  • Wifi-bereik in alle ruimtes
  • Internet
  • Beddengoed
  • Handdoeken
  • Ventilator
  • Brandblusser
  • Gratis toiletartikelen
  • Shampoo
  • Rookalarm
  • Verwarming
  • Body zeep
  • Airconditioning
  • Vuilnisbakken

Services en comfort

  • Vergaderruimtes
  • Wekkerdienst
  • Kluis
  • Wisselkantoor op terrein
  • Vergader-/ feestzaal
  • Roomservice
  • Sleuteltoegang
  • Express check-out
  • 24-uursreceptie

Algemeen

  • Uitzicht op de tuin
  • Aaneengesloten kamer(s) beschikbaar
  • Geluiddempende kamer
  • Geluidsisolatie
  • Telefoon
  • Tapijt
  • Uitzicht over de stad
  • Opslagruimte beschikbaar

Badkamer

  • Douche
  • Bad
  • Haardroger
  • Toilet
  • Toiletpapier
  • Privé-badkamer

Gezondheid en veiligheid

  • Dagelijkse kamerreiniging
  • EHBO-doos
  • CCTV in gemeenschappelijke ruimtes
  • 24-uurs beveiliging
  • Kluis

Toegankelijkheid en geschiktheid

  • Lift
  • Toegankelijk per lift
  • Hypoallergeen kussen
  • Niet roken

Media en entertainment

  • Flat-screen TV
  • Kabel of satelliet tv
  • Televisie

Slaapkamer

  • Verenkussen
  • Wekker
  • Kledingkast

Wasserette

  • Wasserij
  • Wasservice

Werkruimte

  • Fax/scanner
  • Bureau

Dineren

  • Restaurant
  • Bar/Lounge

Parkeren en vervoer

  • Luchthavenshuttle

Buiten

  • Tuin

Hôtel Claret Bercy Reviews

6,8
Oké
4909 geverifieerde beoordelingen
Geweldig
846
Zeer Goed
971
Goed
963
Oké
601
Gemiddeld
636
Matig
367
Slecht
525
Sorteer op:Meest recente

Filters

Alle filters

Filters

Beoordeling
Type reiziger
Tijd van het jaar

Score per aanbieder

Hôtel Claret Bercy room booking info

Inchecken/uitchecken

Inchecken kan ieder moment na 14:00 uur, uitchecken kan ieder moment vóór 12:00 uur

Annulering/vooruitbetaling

Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.

Frequently asked questions

  • Hoe is Hôtel Claret Bercy vergeleken met 3-sterren hotels in Parijs?

    3 star hotels in Parijs kosten doorgaans € 166/per nacht, maar Hôtel Claret Bercy is gewoonlijk beschikbaar voor € 63/per nacht, en wordt hetzelfde gewaardeerd als concurrenten.

  • Hoe ver ligt Hôtel Claret Bercy van Parijs Paris-Orly?

    Hôtel Claret Bercy is 12,9 km verwijderd van Parijs Paris-Orly. Je kunt doorgaans verwachten dat de rijtijd van Hôtel Claret Bercy naar Parijs Paris-Orly 23 min. is. Als je je zorgen maakt over tijdwinst, is het wellicht de moeite waard om de verkeersdrukte in de buurt van je hotel op te zoeken.

  • Wat is de beste manier om naar Hôtel Claret Bercy te gaan vanaf Parijs Paris-Orly?

    Een andere, meer gebruikelijke optie is om gewoon een taxi of ritdienst van de luchthaven naar Hôtel Claret Bercy te nemen. De dichtstbijzijnde luchthaven voor het hotel is Parijs Paris-Orly.

  • Zijn er eetgelegenheden bij Hôtel Claret Bercy?

    Er is een restaurant bij Hôtel Claret Bercy dat kan worden gebruikt door bezoekers van het hotel. Je kunt er gaan zitten of eten meenemen. Bel de receptie op +33 1 46 28 41 31 voor openingstijden van de keuken. Een van de gemakkelijkste eetgelegenheden voor Parijs gasten die in Hôtel Claret Bercy verblijven, is roomservice, die beschikbaar is voor alle hotelgasten.

  • Heeft Hôtel Claret Bercy een zwembad?

    Volgens onze informatie is er geen zwembad bij Hôtel Claret Bercy. Hotels kunnen echter veranderingen of vernieuwingen aanbrengen. Neem voor meer informatie dus rechtstreeks contact op met het hotel via +33 1 46 28 41 31.

  • Hoe dichtbij is Hôtel Claret Bercy tot het stadscentrum van Parijs?

    Hôtel Claret Bercy ligt 3,3 km verwijderd van het stadscentrum van Parijs, waar je interessante bezienswaardigheden vindt zoals Notre-Dame van Parijs.

  • Wat is het telefoonnummer voor Hôtel Claret Bercy?

    Bel +33 1 46 28 41 31 voor hulp van een medewerker van Hôtel Claret Bercy.

  • Is er wifi beschikbaar bij Hôtel Claret Bercy?

    Ja, Hôtel Claret Bercy heeft wifi beschikbaar voor hotelgasten.

  • Hoe laat dien je uit te checken bij Hôtel Claret Bercy?

    12:00 is de uitchecktijd bij Hôtel Claret Bercy. Laat uitchecken is mogelijk, maar dient overeengekomen te worden met het hotel.

  • Is er een wasservice bij Hôtel Claret Bercy?

    Ja, bij Hôtel Claret Bercy kun je de was doen.

  • Wat is de afstand van Hôtel Claret Bercy in Parijs tot Accorhotels Arena?

  • Is Notre-Dame van Parijs, Parijs dicht bij Hôtel Claret Bercy?

  • Bij hoeveel vliegmaatmaatschappijen zoekt momondo voor hotels in Parijs?

    Het aantal vliegmaatschappijen beschikbaar voor hotels in Parijs is 20.260 per augustus 2026.

  • Wanneer heeft momondo voor het laatst de prijzen voor hotels in Parijs bijgewerkt?

    Prijzen voor hotels in Parijs worden iedere dag vernieuwd.

Places of interest near Hôtel Claret Bercy

Attractions in Parijs, Frankrijk curated by momondo
Locatie Hôtel Claret Bercy: 44 boulevard de Bercy, 75012 Parijs

Top landmarks

  • Place d'Italie2.4 km
  • Seine2.6 km
  • Pantheon2.7 km
  • Notre-Dame van Parijs2.7 km
  • Paris City Centre2.8 km
  • Centre Georges Pompidou3.2 km
  • Saint-Sulpice kerk3.7 km
  • Louvre4 km
  • Musée d’Orsay4.6 km
  • Opera Comique4.7 km
  • Opéra Garnier5.1 km
  • Place de la Concorde5.2 km

momondo’s favorite Parijs hotels

Hotel Duquesne Eiffel

23 Avenue Duquesne, Parijs

8,4
4 sterren

€ 148

Europe Blv

10 Rue Louis Bonnet, Parijs

4,8
2 sterren

€ 46

St Christopher's Inn Gare Du Nord - Hostel

5 rue de Dunkerque, Parijs

6,9
3 sterren

€ 66

Hotelf1 Paris Saint Ouen Marché Aux Puces

29 Rue Du Docteur Babinski, Parijs

6,0

€ 36

Hôtel Astra Opéra - Astotel

29 Rue de Caumartin, Parijs

9,4
4 sterren

€ 245

Hotel Marais Bastille

36 Boulevard Richard Lenoir, Parijs

8,7
3 sterren

€ 106

Novotel Suites Paris Montreuil Vincennes

22 Avenue du Professeur Lemierre, Parijs

7,3
4 sterren

€ 95

Ibis Budget Paris La Villette 19Ème

57 63 Avenue Jean Jaures, Parijs

7,5
2 sterren

€ 74

Hotel France Louvre

40 Rue De Rivoli, Parijs

6,9
3 sterren

€ 114

Nearby accommodation in Parijs

16e arrondissement

See more

Hotel Etoile Trocadero

21 Rue Saint Didier, Parijs

8,3
3 sterren

€ 112

Bekijk hoteldeals

Hôtel Toujours & Spa

155 Avenue De Malakoff, Parijs

8,9
4 sterren

€ 123

Bekijk hoteldeals

Hotel Floride Etoile

14 Rue Saint Didier, Parijs

8,7
3 sterren

€ 128

Bekijk hoteldeals

Montfleuri

21, Avenue de la Grande Armée, Parijs

8,2
4 sterren

€ 153

Bekijk hoteldeals

Hotel Etoile Maillot

143 Avenue De Malakoff, Parijs

8,8
4 sterren

€ 156

Bekijk hoteldeals

Hotel Elysees Bassano

24 Rue De Bassano, Parijs

8,5
4 sterren

€ 146

Bekijk hoteldeals

Hotel Elysees Regencia

41, Avenue Marceau, Parijs

8,7
4 sterren

€ 191

Bekijk hoteldeals

Citadines Trocadéro Paris

29 Bis Rue Saint Didier, Parijs

8,3
3 sterren

€ 124

Bekijk hoteldeals

18e arrondissement

See more

ibis budget Paris Porte de Montmartre

45 Rue du Docteur Babinski, Parijs

5,9
2 sterren

€ 55

Bekijk hoteldeals

Kube Hotel Paris

1-5 Passage Ruelle, Parijs

7,5
4 sterren

€ 104

Bekijk hoteldeals

Hotel Audran

7 Rue Audran, Parijs

8,2
2 sterren

€ 77

Bekijk hoteldeals

Ibis Paris Montmartre Sacre-Coeur

5 Rue Caulaincourt, Parijs

7,6
3 sterren

€ 169

Bekijk hoteldeals

Hotel Bonsejour Montmartre

11 Rue Burq, Parijs

7,7
1 ster

€ 70

Bekijk hoteldeals

Hotel Le Chat Noir

68 Boulevard De Clichy, Parijs

8,1
4 sterren

€ 87

Bekijk hoteldeals

Paris Rooms & Dreams Hotel

11 rue Doudeauville, Parijs

6,9
3 sterren

€ 64

Bekijk hoteldeals

Beau M Paris

108 Rue Damrémont, Parijs

8,6
3 sterren

€ 78

Bekijk hoteldeals

The Originals Boutique, Hôtel Maison Montmartre Paris Les Puces

32 Avenue de la Porte de Montmartre, Parijs

7,8
4 sterren

€ 69

Bekijk hoteldeals

Boek een hotel met momondo en bespaar geld

Beste deals voor hotels

Beste deals voor hotels

Bekijk deals van meer dan 3 miljoen hotels en accommodaties op één plek.

Gratis annuleren

Gratis annuleren

Gebruik onze filter om verblijven te vinden met gratis annuleren.

Miljoenen beoordelingen

Miljoenen beoordelingen

Bekijk beoordelingen op basis van miljoenen recensies van echte gasten.

Prijsalerts

Prijsalerts

Nog niet klaar om te boeken? om prijzen te volgen.

Een makkelijkere manier om je trip naar Parijs te beheren

We maken het supermakkelijk om te plannen, organiseren en reizen met vrienden en familie. Trips is grats en beschikbaar, waar je ook boekt.

Ontvang een melding als de prijs omlaag gaat

Dagelijks prijswijzigingen in je inbox - alleen met Prijsalerts.
2 gasten, 1 kamer
do 3-9
vr 4-9

Vind betere resultaten voor je verblijf in Parijs

Populaire steden in Frankrijk