Harrow Inn

3-sterrenhotel met Restaurant

3 sterren
6,2
Oké
op basis van 366 beoordelingen
366 geverifieerde beoordelingen
za 26-9
-
zo 27-9
2 gasten, 1 kamer
Aanbieder
Aanbieder van Harrow Inn
Aanbieder van Harrow Inn
Aanbieder van Harrow Inn
Over
Kamers
Voorzieningen
Beoordelingen
Locatie

Harrow Inn room price & deals

za 26-9
-
zo 27-9

Hotel Amenities & Facilities

  • Restaurant
  • Roomservice
  • Gratis wifi
  • Vergader-/ feestzaal
  • Huisdieren toegestaan op aanvraag, met evt. extra kosten.
  • Haardroger
  • Opslagruimte beschikbaar

Services en comfort

  • Roomservice
  • Vergader-/ feestzaal

Toegankelijkheid en geschiktheid

  • Huisdieren toegestaan op aanvraag, met evt. extra kosten.

Badkamer

  • Haardroger

Dineren

  • Restaurant

Algemeen

  • Opslagruimte beschikbaar

Basics

  • Gratis wifi

Harrow Inn Reviews

6,2
Oké366 geverifieerde beoordelingen
6,3Stelletjes
6,6Solo
5,9Families
6,1Vrienden

Harrow Inn room booking info

Inchecken/uitchecken

Inchecken kan ieder moment na 14:30 uur, uitchecken kan ieder moment vóór 10:30 uur

Annulering/vooruitbetaling

Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.

Frequently asked questions

  • Hoe ver ligt Harrow Inn van Londen London Southend?

    De rijafstand van Londen London Southend naar Harrow Inn en vice versa is 36,8 km en de totale rijtijd is ongeveer 1 uur 8 min.. De rijtijd kan variëren op basis van het tijdstip van de dag en het verkeer.

  • Wat is de beste manier om naar Harrow Inn te gaan vanaf Londen London Southend?

    Een andere, meer gebruikelijke optie is om gewoon een taxi of ritdienst van de luchthaven naar Harrow Inn te nemen. De dichtstbijzijnde luchthaven voor het hotel is Londen London Southend.

  • Is Harrow Inn huisdiervriendelijk?

    Harrow Inn verwelkomt huisdieren op hun locatie.

  • Zijn er eetgelegenheden bij Harrow Inn?

    Er is een restaurant bij Harrow Inn dat kan worden gebruikt door bezoekers van het hotel. Je kunt er gaan zitten of eten meenemen. Bel de receptie op +44 333 014 3701 voor openingstijden van de keuken. Als je in Harrow Inn verblijft, ben je van harte welkom om eten te bestellen via het roomservicemenu van het hotel.

  • Heeft Harrow Inn een zwembad?

    Onze informatie geeft niet aan of er een zwembad is bij Harrow Inn. Je kunt voor meer info dus het beste de receptie van het hotel bellen. Het telefoonnummer van Harrow Inn is +44 333 014 3701.

  • Wat is het telefoonnummer voor Harrow Inn?

    Het beste telefoonnummer voor contact met Harrow Inn is +44 333 014 3701.

  • Is er wifi beschikbaar bij Harrow Inn?

    Ja, Harrow Inn heeft wifi beschikbaar voor hotelgasten.

  • Hoe laat dien je uit te checken bij Harrow Inn?

    De uitchecktijd bij Harrow Inn is 10:30. Laat uitchecken is mogelijk, maar dient te worden overlegd met de receptie.

  • Bij hoeveel vliegmaatmaatschappijen zoekt momondo voor hotels in Maidstone?

    Per september 2026 zijn er 303 vliegmaatschappijen beschikbaar die je kunt kiezen voor hotels in Maidstone.

  • Wanneer heeft momondo voor het laatst de prijzen voor hotels in Maidstone bijgewerkt?

    Prijzen voor hotels in Maidstone zijn vandaag bijgewerkt.

Places of interest near Harrow Inn

Attractions in Maidstone, Engeland curated by momondo

Locatie Harrow Inn: Warren Street, Maidstone, ME17 2ED

Populaire bezienswaardigheden

Stoneacre12,8 km
White Horse Wood Country Park13,1 km
Bearsted Golf Club13,4 km
Mote Park15,5 km
Tithe Barn16,8 km
Tyrewhitt-Drake Museum of Carriages16,8 km
Leeds Castle9,0 km

momondo’s favorite Maidstone hotels

The Black Horse Inn

Pilgrims Way, Thurnham, Maidstone, Kent ME14 3LE, Maidstone

8,8
4 sterren

€ 97

Mercure Maidstone Great Danes Hotel

Hollingbourne, Maidstone

6,9
4 sterren

€ 69

Delta Hotels by Marriott Tudor Park Country Club

Ashford Road, Maidstone

8,3
4 sterren

€ 119

Village Hotel Maidstone

Me143AQ Castle View, Forstal Road, Sanding Maidstone, Maidstone

7,5
4 sterren

€ 71

Hamlet Hotels Maidstone

802 London Road, Maidstone

7,0
3 sterren

€ 64

Who'd A Thought It

Headcorn Road, Grafty Green, Maidstone, Maidstone

7,8
4 sterren

€ 121

Days Inn by Wyndham Maidstone

Maidstone Service Area, M20 Jct 8, Hollingbourne, Maidstone

7,3
3 sterren

€ 41

Boek een hotel met momondo en bespaar geld

Beste deals voor hotels

Beste deals voor hotels

Bekijk deals van meer dan 3 miljoen hotels en accommodaties op één plek.

Gratis annuleren

Gratis annuleren

Gebruik onze filter om verblijven te vinden met gratis annuleren.

Miljoenen beoordelingen

Miljoenen beoordelingen

Bekijk beoordelingen op basis van miljoenen recensies van echte gasten.

Prijsalerts

Prijsalerts

Nog niet klaar om te boeken? om prijzen te volgen.

Een makkelijkere manier om je trip naar Maidstone te beheren

We maken het supermakkelijk om te plannen, organiseren en reizen met vrienden en familie. Trips is grats en beschikbaar, waar je ook boekt.

Ontvang een melding als de prijs omlaag gaat

Dagelijks prijswijzigingen in je inbox - alleen met Prijsalerts.
2 gasten, 1 kamer
za 26-9
zo 27-9

Vind betere resultaten voor je verblijf in Maidstone

Populaire steden in Verenigd Koninkrijk