7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan

2-sterrenhotel met Roomservice

2 sterren
di 1-9
-
wo 2-9
2 gasten, 1 kamer
Aanbieder
Aanbieder van 7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan
Aanbieder van 7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan
Aanbieder van 7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan
Over
Kamers
Voorzieningen
Beoordelingen
Locatie

About 7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan, Peking

Hygiëne
5,0
Locatie
5,0
Personeel
6,0
Waar voor je geld
5,0
Totaalscore
5,5
Het 7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan is gelegen tussen de bekende restaurants en cafés van Peking, en Wangjing Station is op wandelafstand. Er is gratis wifi en 24-uursreceptie en meer. Er zijn uiteenlopende voorzieningen aanwezig voor iedereen die verblijft in het hotel, zoals een kluis, roomservice en een bagageopslag. De meertalige staf helpt gasten graag met lokale informatie. Het 7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan beschikt over 110 kamers met airconditioning. In de kamer zijn voorzieningen om koffie en thee te maken. Het hotel ligt op loopafstand van Wangjing West Train Station en is dus goed verbonden met de rest van de omgeving. Het kost minder dan 20 minuten om met de auto 798 Art Zone te bereiken.

7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan room price & deals

di 1-9
-
wo 2-9

Hotel Amenities & Facilities

  • Roomservice
  • Gratis wifi
  • Kabel of satelliet tv
  • Haardroger
  • 24-uursreceptie
  • Kluis
  • Airconditioning
  • Lift
  • Opslagruimte beschikbaar

Services en comfort

  • Roomservice
  • 24-uursreceptie

Basics

  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Media en entertainment

  • Kabel of satelliet tv

Toegankelijkheid en geschiktheid

  • Lift

Badkamer

  • Haardroger

Algemeen

  • Opslagruimte beschikbaar

Gezondheid en veiligheid

  • Kluis

7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan Reviews

6,6
Oké
42 geverifieerde beoordelingen
Geweldig
10
Zeer Goed
2
Goed
9
Oké
2
Gemiddeld
10
Matig
5
Slecht
4
Sorteer op:Meest recente

Filters

Alle filters

Filters

Beoordeling
Type reiziger
Tijd van het jaar

7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan room booking info

Inchecken/uitchecken

Inchecken kan ieder moment na 14:00 uur, uitchecken kan ieder moment vóór 12:00 uur

Annulering/vooruitbetaling

Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.

Frequently asked questions

  • Hoe is 7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan vergeleken met 2-sterren hotels in Peking?

    Er is een verschil van € 46/per nacht vergeleken met het gemiddelde bedrag voor 20-sterren hotels in Peking (€ 85/per nacht) en het gemiddelde overnachtingstarief van 7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan (€ 39/per nacht).

  • Hoe ver ligt 7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan van Peking Capital Internationaal?

    Als er geen verkeer is, duurt de 13,4 km rit tussen Peking Capital Internationaal en 7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan ongeveer 24 min.. Als je hotel zich in een wat grootstedelijker gebied bevindt, zie je mogelijk de rijtijd toenemen als gevolg van verkeer.

  • Wat is de beste manier om naar 7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan te gaan vanaf Peking Capital Internationaal?

    Een zeer populaire optie voor reizigers die in 7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan verblijven, is om een taxi of gedeelde taxidienst van Peking Capital Internationaal rechtstreeks naar het hotel te nemen.

  • Zijn er eetgelegenheden bij 7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan?

    Een van de gemakkelijkste eetgelegenheden voor Peking gasten die in 7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan verblijven, is roomservice, die beschikbaar is voor alle hotelgasten.

  • Heeft 7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan een zwembad?

    Afgaande op onze gegevens heeft 7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan geen zwembad op het terrein, maar hotels veranderen regelmatig en informeren ons niet altijd. Je kunt 7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan het beste bellen op +86 106 472 5777.

  • Wat is het telefoonnummer voor 7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan?

    Als je vragen of opmerkingen hebt over je verblijf bij 7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan, bel dan +86 106 472 5777 om met een medewerker van de receptie te spreken.

  • Is er wifi beschikbaar bij 7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan?

    Ja, 7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan heeft wifi beschikbaar voor hotelgasten.

  • Hoe laat dien je uit te checken bij 7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan?

    De standaard uitchecktijd bij 7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan is 12:00. Gasten kunnen na 14:00 inchecken.

  • Bij hoeveel vliegmaatmaatschappijen zoekt momondo voor hotels in Peking?

    Per augustus 2026 zijn er 8.955 vliegmaatschappijen beschikbaar die je kunt kiezen voor hotels in Peking.

  • Wanneer heeft momondo voor het laatst de prijzen voor hotels in Peking bijgewerkt?

    Prijzen voor hotels in Peking worden iedere dag vernieuwd.

Places of interest near 7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan

Attractions in Peking, China curated by momondo
Locatie 7Days Premium Beijing Wangjing Nanhu Dongyuan: Wangjing Nanhu North Road 107, Peking 100102

Top landmarks

  • 798 Space3.6 km
  • China National Convention Center6.9 km
  • Beijing Normal University10 km
  • Beijing City Centre10.3 km
  • 王府井步行街10.7 km
  • อุทยานหลวงแห่งพิพิธภัณฑ์พระราชวัง10.7 km
  • المدينة المحرمة11.3 km
  • جامعة تسينج - هوا11.6 km
  • ساحة تيانانمن11.9 km
  • มหาวิทยาลัยเหรินหมินแห่งประเทศจีน12.8 km
  • حديقة حيوان بكين13.1 km
  • Zhongguancun13.1 km

momondo’s favorite Peking hotels

Sunworld Hotel Beijing Wangfujing

No.88 Dengshikou Street, Peking

8,6
4 sterren

€ 59

East Beijing

No.18 Jiuxianqiao Road, Peking

8,9
5 sterren

€ 85

Howard Johnson by Wyndham Paragon Hotel Beijing

18A Jianguomen Nei Avenue, Peking

9,0
4 sterren

€ 68

The Peninsula Beijing

8 Jinyu Hutong, Dongdan, Dongcheng Qu, Peking

9,5
5 sterren

€ 303

Ramada by Wyndham Beijing Airport

13 Tianzhu Fuqian Avenue, Shunyi District, Peking

8,3
4 sterren

€ 41

Kuntai Royal Hotel

12 Chao Wai Street Yi Beijing, Peking

9,2
5 sterren

€ 67

Regent Beijing

99 Jinbao St Dongcheng Dstrct, Peking

8,8
5 sterren

€ 129

Hilton Beijing Capital Airport

Terminal 3, 1 Sanjing Road, Peking

9,1
5 sterren

€ 87

New World Beijing Hotel

No. 8 Qinian Street, Chongwenmen, Peking

9,1
5 sterren

€ 108

Nearby accommodation in Peking

Xicheng

See more

DoubleTree by Hilton Beijing

168 Guang An Men Wai Avenue., Peking

8,3
5 sterren

€ 84

Bekijk hoteldeals

Pan Pacific Beijing

No. 2 Huayuan Street, Peking

8,7
5 sterren

€ 113

Bekijk hoteldeals

JW Marriott Hotel Beijing Central

No.18 Xuanwumenwai Street, Peking

8,8
5 sterren

€ 148

Bekijk hoteldeals

Yanjing Hotel Beijing

No. 19 Fuxingmennei Avenue, Peking

8,7
5 sterren

€ 69

Bekijk hoteldeals

Hotel New Century Beijing

No.6 Southern Road Capital Gym, Peking

8,4
5 sterren

€ 69

Bekijk hoteldeals

The Westin Beijing Financial Street

9C Financial Street, Xicheng District, Peking

8,9
5 sterren

€ 141

Bekijk hoteldeals

Grand Mercure Beijing Central

6 Xuanwumen Nei Avenue, Peking

8,4
4 sterren

€ 70

Bekijk hoteldeals

Welight Hotel

No. 25 South St, Xinjiekou, Peking

8,9
4 sterren

€ 51

Bekijk hoteldeals

Fengtai

See more

Holiday Inn Beijing Temple Of Heaven By IHG

No. 1 Ding An Dong Li, Peking

8,5
4 sterren

€ 52

Bekijk hoteldeals

Beijing Commercial Business Hotel

No.1 Yulinli, Youanmenwai, Peking

7,8
4 sterren

€ 51

Bekijk hoteldeals

Greentree Inn Beijing Lugou Bridge Middle Xiaoyue Road Shell Hotel (Adults Only)

No.24-6 Middle Xiaoyue Road, South to Lugou Bridge, Peking

10,0
3 sterren

€ 17

Bekijk hoteldeals

Rishengchang Hotel (Beijing South Railway Station)

8 Buliding Youanmen Outer Street, Peking

4 sterren

€ 42

Bekijk hoteldeals

Sheraton Beijing Lize Hotel

Building No.1, Compound No.8, Xiying Street, Fengtai District, Peking

8,9
5 sterren

€ 111

Bekijk hoteldeals

Hilton Garden Inn Beijing Huaxiang Tiantan Hospital

Huaxiang, Fengtai District, Peking

8,5
3 sterren

€ 69

Bekijk hoteldeals

99inn Selected (Beijing South Station Jiaomendong Metro Station)

2nd Floor, Building 12, Jiaomen Dongli, Peking

7,7
2 sterren

€ 19

Bekijk hoteldeals

Zhuoya Garden Hotel

No. 5 Building, Juku Road 188th Courtyard, Fengtai District, Beijing, Peking

9,3
3 sterren

€ 22

Bekijk hoteldeals

Shijingshan

See more

Wanda Realm Beijing

No.18a Shijingshan Road, Peking

8,1
5 sterren

€ 63

Bekijk hoteldeals

Wanshang Garden Hotel

1 Yinhe Street, Peking

8,1
4 sterren

€ 40

Bekijk hoteldeals

Hi Inn Beijing Shijingshan Pingguo Yuan Metro Station

Building 1, No.19 Yard, Xijing Road, Peking

10,0
2 sterren

€ 25

Bekijk hoteldeals

Jingyan Hotel Beijing

29 Shijingshan Road, Peking

4 sterren

€ 45

Bekijk hoteldeals

Shangri-La Shougang Park, Beijing

No. 68 Shijingshan Road, Peking

9,0
5 sterren

€ 112

Bekijk hoteldeals

Vienna Hotel Beijing Shougang East Bajiao Amusement Park Metro Station

No.23 Shijingshan Road, Peking

3 sterren

€ 27

Bekijk hoteldeals

Holiday Inn Express Beijing Shijingshan Lakeview By IHG

68 Shijingshan Road Shijingsha, Peking

8,1
4 sterren

€ 56

Bekijk hoteldeals

2-bedroom apartment with mountain view 8 minutes to the metro,most livable area

Peking

€ 57

Bekijk hoteldeals

Holiday Inn Express Beijing Shijingshan Parkview By IHG

No 68 Shijingshan Road, Peking

7,4
3 sterren

€ 45

Bekijk hoteldeals

Boek een hotel met momondo en bespaar geld

Beste deals voor hotels

Beste deals voor hotels

Bekijk deals van meer dan 3 miljoen hotels en accommodaties op één plek.

Gratis annuleren

Gratis annuleren

Gebruik onze filter om verblijven te vinden met gratis annuleren.

Miljoenen beoordelingen

Miljoenen beoordelingen

Bekijk beoordelingen op basis van miljoenen recensies van echte gasten.

Prijsalerts

Prijsalerts

Nog niet klaar om te boeken? om prijzen te volgen.

Een makkelijkere manier om je trip naar Peking te beheren

We maken het supermakkelijk om te plannen, organiseren en reizen met vrienden en familie. Trips is grats en beschikbaar, waar je ook boekt.

Ontvang een melding als de prijs omlaag gaat

Dagelijks prijswijzigingen in je inbox - alleen met Prijsalerts.
2 gasten, 1 kamer
di 1-9
wo 2-9

Vind betere resultaten voor je verblijf in Peking

Populaire steden in China