op basis van 3616 beoordelingen
Dit hotel in Scheveningen is maar 10 minuten van Circustheater vandaan. Gasten kunnen overal gebruikmaken van het gratis internet van de accommodatie.Dit hotel heeft 3 sterren, een autoverhuurdienst, een babysitservice en een 24-uurs receptie. Gasten kunnen een boek lezen in de bibliotheek van het hotel.De kamers hebben een koelkast en een minibar. Ze zijn ook voorzien van een föhn en kabel/satelliet zenders.De eersterangs voorzieningen van dit hotel omvatten onder andere een gezellige bar en een restaurant. In de buurt is een brede keuze aan restaurants en cafés.Het hotel is ideaal gelegen en het biedt gasten moeiteloos toegang tot een groot aanbod aan populaire attracties. Gasten kunnen ook Scheveningse Pier en Vuurtoren van Scheveningen bezoeken.
Is het echt de goedkoopste?
We zoeken op grote boekingssites en individuele hotels. Zo kun jij de beste deals voor kamers bij Badhotel Scheveningen vergelijken.
Gezondheid en veiligheid
Services en comfort
Basics
Dineren
Algemeen
Toegankelijkheid en geschiktheid
Badkamer
Media en entertainment
Parkeren en vervoer
Wasserette
Werkruimte
Dingen om te doen
Slaapkamer
Gezinsvriendelijk
Locatie Badhotel Scheveningen: Gevers Deynootweg 15, 2586 BB The Hague, Zuid-Holland
Inchecken kan ieder moment na 15:00 uur, uitchecken kan ieder moment vóór 11:00 uur
Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.
Badhotel Scheveningen is € 129 goedkoper dan een gemiddeld 3-sterren hotel in Den Haag. Je kunt gewoonlijk een overnachtingstarief vinden van € 88 bij een verblijf in Badhotel Scheveningen.
Badhotel Scheveningen is 4,5 km verwijderd van Den Haag Alle luchthavens. Je kunt doorgaans verwachten dat de rijtijd van Badhotel Scheveningen naar Den Haag Alle luchthavens 8min is. Als je je zorgen maakt over tijdwinst, is het wellicht de moeite waard om de verkeersdrukte in de buurt van je hotel op te zoeken.
Als je van plan bent een auto te huren om van Den Haag Alle luchthavens naar het hotel te reizen, kun je erop vertrouwen dat Badhotel Scheveningen parkeergelegenheid op het terrein biedt. Autoverhuur in het gebied kost doorgaans € 36/per dag voor een huur van een basismodel. Een zeer populaire optie voor reizigers die in Badhotel Scheveningen verblijven, is om een taxi of gedeelde taxidienst van Den Haag Alle luchthavens rechtstreeks naar het hotel te nemen.
Ja, het is toegestaan om je hond mee te nemen tijdens je verblijf bij Badhotel Scheveningen.
Badhotel Scheveningen heeft een eigen restaurant waar gasten en niet-gasten gebruik van kunnen maken. Vraag de receptie om openingstijden van de keuken of bel Badhotel Scheveningen op +31 703 512 221. Als je in Badhotel Scheveningen verblijft, ben je van harte welkom om eten te bestellen via het roomservicemenu van het hotel.
Onze informatie geeft niet aan of er een zwembad is bij Badhotel Scheveningen. Je kunt voor meer info dus het beste de receptie van het hotel bellen. Het telefoonnummer van Badhotel Scheveningen is +31 703 512 221.
3,8 km ligt er tussen Badhotel Scheveningen en het stadscentrum van Den Haag, waar je je kunt vermaken met restaurants, winkels en natuurlijk Gemeente Den Haag, een zeer populaire bezienswaardigheid in Den Haag.
Het beste telefoonnummer voor contact met Badhotel Scheveningen is +31 703 512 221.
Ja, Badhotel Scheveningen heeft wifi beschikbaar voor hotelgasten.
11:00 is de uitchecktijd bij Badhotel Scheveningen. Laat uitchecken is mogelijk, maar dient overeengekomen te worden met het hotel.
De prijs is afhankelijk van het kamertype dat je wilt kiezen en je reisdatums. De gemiddelde prijs per nacht bij Badhotel Scheveningen in Den Haag is € 140, maar er zijn ook geweldige deals voor slechts € 54. Je vindt de prijzen voor je reis in het formulier hierboven.
Ja, er zijn wasservices beschikbaar voor gasten die verblijven bij Badhotel Scheveningen in Den Haag.
Madurodam is een geweldige plek naartoe te gaan als je Den Haag bezoekt. Het is op slechts 1,7 km afstand van Badhotel Scheveningen.