Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area

3-sterrenhotel met Binnenzwembad

3 sterren
6,4
Oké
op basis van 2159 beoordelingen
2159 geverifieerde beoordelingen
di 27-10
-
wo 28-10
2 gasten, 1 kamer
Aanbiedingen vanaf
€ 70
/Goedkoopste tarief per nacht
Kamertype
Aanbieder
totaal per nacht
Kingsize room, 1 king bed
€ 70
Kingsize room, 1 king bed
€ 74
Kingsize room, er is geen bed gespecificeerd
€ 77
Over
Kamers
Voorzieningen
Beoordelingen
Locatie

About Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area, Dallas

Hygiëne
7,2
Comfort
7,2
Locatie
7,1
Diensten
6,8
Personeel
7,6
Waar voor je geld
7,0
Dit hotel heeft niet alleen een binnenzwembad, maar ook een restaurant en fitnessfaciliteiten. Je vindt er ook gratis uitgebreid ontbijt, gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en een gratis receptie. Je vindt er ook een bar/lounge, een 24-uurs businesscentrum en een koffiebar/café. Er wordt 1x per week schoongemaakt. Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area heeft 279 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Elke televisie heeft premium kabelzenders. Een koelkast en een magnetron zijn ook beschikbaar. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie, gratis toiletartikelen en een haardroger. Gasten maken gratis gebruik van kabelinternet. Alle kamers zijn voorzien van gratis kranten op werkdagen en een telefoon. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen. Hypoallergeen beddengoed en schoon beddengoed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar. Recreatieve voorzieningen van dit hotel hotel bestaan onder andere uit een binnenzwembad en fitnessfaciliteiten.

Property safety measures

Extra hygiënemaatregelen

Dagelijks schoonmaken, verbeterde beschikbaarheid van schoonmaakmiddelen

Sociale afstandsmaatregelen

Foyers voorzien van afdoende sociale afstand.

Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area room price & deals

di 27-10
-
wo 28-10
Type accommodatie
Boekingslink
Tweepersoonskamer, 2 tweepersoonsbedden
Tweepersoonskamer, 1 twinbed
Tweepersoonskamer, 2 tweepersoonsbedden
Tweepersoonskamer, 2 tweepersoonsbedden
Tweepersoonskamer, 2 tweepersoonsbedden
Tweepersoonskamer, 2 tweepersoonsbedden
Tweepersoonskamer, 2 tweepersoonsbedden
Tweepersoonskamer, 2 tweepersoonsbedden
Tweepersoonskamer, 2 tweepersoonsbedden
Tweepersoonskamer, 2 tweepersoonsbedden
Standaardkamer, 1 king bed
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Executive kamer, 2 tweepersoonsbedden
Kingsize room, 1 king bed
Kingsize room, 1 king bed
Kingsize room, er is geen bed gespecificeerd
Kingsize room, er is geen bed gespecificeerd
Kingsize room, 1 king bed
Kingsize room, 1 king bed
Kingsize room, 1 king bed
Kingsize room, 1 king bed
Kingsize room, 1 king bed
Kingsize room, 1 king bed
Kingsize room, 1 king bed
Kingsize room, 1 king bed
Kingsize room, er is geen bed gespecificeerd
Kingsize room, er is geen bed gespecificeerd
Kingsize room, 1 king bed
Kingsize room, 1 king bed
Kingsize room, 1 king bed
Kingsize room, 1 king bed
Kingsize room, 1 king bed
Kingsize room, 1 king bed
Kingsize room, er is geen bed gespecificeerd
Kingsize room, 1 king bed
Kingsize room, er is geen bed gespecificeerd
Kingsize room, 1 king bed
Kingsize room, 1 king bed
Hoe beïnvloeden betalingen aan ons de rangschikking en hoe sorteren we resultaten?
Meer weten
*De totaalprijs is inclusief geschatte lokale belastingen en toeslagen, te betalen bij het uitchecken.

Hotel Amenities & Facilities

  • Binnenzwembad
  • Fitnesscentrum
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Roomservice
  • Gratis wifi
  • Koffiezetapparaat
  • Koffiebar
  • Business center
  • Flat-screen TV

Services en comfort

  • Vergaderruimtes
  • Pinnen op het terrein
  • Business center
  • Wekkerdienst
  • Kluis
  • Vergader-/ feestzaal
  • Mini-markt op locatie
  • Roomservice
  • Express check-out
  • Flexibele evenementenruimte
  • 24-uursreceptie

Toegankelijkheid en geschiktheid

  • Huisdieren toegestaan op aanvraag, met evt. extra kosten.
  • Rolstoelvriendelijk
  • Inroldouche
  • Lift
  • Meertalig personeel
  • Hypoallergeen
  • Goed bereikbaar parkeren
  • Hypoallergeen kussen
  • Niet roken
  • Aparte rookruimte aanwezig

Basics

  • Gratis wifi
  • Beddengoed
  • Brandblusser
  • Gratis toiletartikelen
  • Rookalarm
  • Verwarming
  • Airconditioning
  • Gratis Internet

Algemeen

  • Gezinskamers
  • Zithoek
  • Telefoon
  • Kranten
  • Privacy-gordijn
  • Opslagruimte beschikbaar

Media en entertainment

  • Radio
  • Flat-screen TV
  • Kabel of satelliet tv
  • Pay-per-viewkanalen
  • Televisie

Dineren

  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Continentaal ontbijt
  • Eten kan direct aan gastenkamers worden geleverd
  • Koffiebar

Keuken

  • Magnetron
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat
  • Kitchenette

Gezondheid en veiligheid

  • EHBO-doos
  • CCTV in gemeenschappelijke ruimtes
  • 24-uurs beveiliging
  • Kluis

Wasserette

  • Wasserij
  • Wasservice
  • Strijkijzer en -plank

Parkeren en vervoer

  • Parkeren (tegen vergoeding)
  • Privéparkeerplaats

Buiten

  • Strandstoelen
  • Tuin

Slaapkamer

  • Verenkussen
  • Slaapbank

Werkruimte

  • Fax/scanner
  • Bureau

Gezinsvriendelijk

  • Wiegjes beschikbaar
  • Ontbijt

Zwembad

  • Verwarmd zwembad
  • Binnenzwembad

Badkamer

  • Haardroger

Dingen om te doen

  • Cadeauwinkel

Fitness

  • Fitnesscentrum

Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area Reviews

6,4
Oké2159 geverifieerde beoordelingen

Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area room booking info

Inchecken/uitchecken

Inchecken kan ieder moment na 15:00 uur, uitchecken kan ieder moment vóór 11:00 uur

Annulering/vooruitbetaling

Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.

Frequently asked questions

  • Hoe is Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area vergeleken met 3-sterren hotels in Dallas?

    3 star hotels in Dallas kosten doorgaans € 686/per nacht, maar Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area is gewoonlijk beschikbaar voor € 88/per nacht, en wordt hetzelfde gewaardeerd als concurrenten.

  • Hoe ver ligt Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area van Dallas Love Field?

    Als er geen verkeer is, duurt de 12,2 km rit tussen Dallas Love Field en Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area ongeveer 22 min.. Als je hotel zich in een wat grootstedelijker gebied bevindt, zie je mogelijk de rijtijd toenemen als gevolg van verkeer.

  • Wat is de beste manier om naar Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area te gaan vanaf Dallas Love Field?

    Met parkeergelegenheid bij Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area kun je altijd een auto huren voor slechts € 27 per dag en deze bij het hotel parkeren. Dit geeft je vrijheid tijdens een bezoek aan Dallas. Een andere, meer gebruikelijke optie is om gewoon een taxi of ritdienst van de luchthaven naar Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area te nemen. De dichtstbijzijnde luchthaven voor het hotel is Dallas Love Field.

  • Is Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area huisdiervriendelijk?

    Voel je vrij om je hond mee te nemen tijdens een verblijf bij Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area.

  • Zijn er eetgelegenheden bij Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area?

    Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area heeft een eigen restaurant waar gasten en niet-gasten gebruik van kunnen maken. Vraag de receptie om openingstijden van de keuken of bel Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area op +1 972 234 3300. Een van de gemakkelijkste eetgelegenheden voor Dallas gasten die in Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area verblijven, is roomservice, die beschikbaar is voor alle hotelgasten.

  • Heeft Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area een zwembad?

    Ja, Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area heeft een zwembad die klanten kunnen gebruiken. Meestal hebben hotelzwembaden beperkingen op basis van het tijdstip van de dag, dus zorg ervoor dat je met de receptie praat voordat je het zwembad gebruikt.

  • Hoe dichtbij is Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area tot het stadscentrum van Dallas?

    Als je in Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area verblijft, ligt er slechts 16,6 km tussen jouw locatie en het Dallas stadscentrum. Terwijl je op weg bent naar het centrum van Dallas, moet je echt een bezoek brengen aan John Fitzgerald Kennedy Memorial, en daarnaast natuurlijk alle winkels en restaurants.

  • Wat is het telefoonnummer voor Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area?

    Voor vragen over het hotel of je verblijf bij Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area, bel +1 972 234 3300.

  • Is er wifi beschikbaar bij Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area?

    Ja, Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area heeft wifi beschikbaar voor hotelgasten.

  • Is er een fitnessruimte of sportschool beschikbaar voor gasten van Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area?

    Ja. Als je op zoek bent naar een hotel met een fitnesscentrum ter plaatse, is Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area een geweldige plek om te verblijven.

  • Hoe laat dien je uit te checken bij Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area?

    De standaard uitchecktijd bij Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area is 11:00. Gasten kunnen na 15:00 inchecken.

  • Wat kost een kamer bij Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area?

    De goedkoopste deals die werden gevonden beginnen bij slechts € 77 per nacht. De gemiddelde prijs voor kamers bij Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area is momenteel ongeveer € 108/nacht. Vul je reisdatums in in het formulier hierboven voor meer prijzen.

  • Is er een wasservice bij Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area?

    Ja, je kunt je was doen met de services bij Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area in Dallas. Een strijkplank en strijkijzer zijn beschikbaar als voorzieningen.

  • Bij hoeveel vliegmaatmaatschappijen zoekt momondo voor hotels in Dallas?

    Per oktober 2026 zijn er 2.548 vliegmaatschappijen beschikbaar die je kunt kiezen voor hotels in Dallas.

  • Wanneer heeft momondo voor het laatst de prijzen voor hotels in Dallas bijgewerkt?

    Prijzen voor hotels in Dallas zijn vandaag bijgewerkt.

Places of interest near Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area

Attractions in Dallas, Texas curated by momondo

Locatie Embassy Suites by Hilton Dallas Park Central Area: 13131 North Central Expressway, Dallas, TX 75243

Populaire bezienswaardigheden

Highland Park Shopping Village10,9 km
Dallas Market Center15,0 km
American Airlines Center15,8 km
Dallas Museum of Art15,9 km
Big Tex16,4 km
Galleria Dallas5,3 km
Northpark Center6,8 km

momondo’s favorite Dallas hotels

DoubleTree by Hilton Dallas-Campbell Centre

8250 North Central Expressway, Dallas, TX

8,5
4 sterren

€ 109

DoubleTree by Hilton Dallas - Market Center

2015 Market Center Boulevard, Dallas, TX

7,8
4 sterren

€ 102

La Quinta Inn & Suites by Wyndham Dallas North Central

10001 North Central Expressway, Dallas, TX

6,7
3 sterren

€ 70

DoubleTree by Hilton Hotel Dallas Near the Galleria

4099 Valley View Lane, Dallas, TX

8,5
4 sterren

€ 98

The Joule Dallas

1530 Main Street, Dallas, TX

8,8
5 sterren

€ 347

Fairmont Dallas

1717 North Akard Street, Dallas, TX

8,4
4 sterren

€ 132

Warwick Melrose - Dallas

3015 Oak Lawn Avenue, Dallas, TX

8,7
4 sterren

€ 177

Canvas Hotel Dallas

1325 South Lamar Street, Dallas, TX

8,5
4 sterren

€ 141

Nearby accommodation in Dallas

Binnenstad Dallas

See more

SpringHill Suites by Marriott Dallas Downtown/West End

1907 North Lamar Street, Dallas, TX

8,5
3 sterren

€ 112

Bekijk hoteldeals

Sheraton Dallas Hotel

400 North Olive Street, Dallas, TX

8,0
4 sterren

€ 133

Bekijk hoteldeals

Hyatt Regency Dallas

300 Reunion Boulevard, Dallas, TX

8,3
4 sterren

€ 182

Bekijk hoteldeals

Aloft Dallas Downtown

1033 Young Street, Dallas, TX

8,5
3 sterren

€ 134

Bekijk hoteldeals

Omni Dallas Hotel

555 South Lamar Street, Dallas, TX

8,8
4 sterren

€ 186

Bekijk hoteldeals

Fairmont Dallas

1717 North Akard Street, Dallas, TX

8,4
4 sterren

€ 132

Bekijk hoteldeals

Canvas Hotel Dallas

1325 South Lamar Street, Dallas, TX

8,5
4 sterren

€ 141

Bekijk hoteldeals

Lorenzo Hotel Dallas, Tapestry Collection by Hilton

1011 South Akard Street, Dallas, TX

8,5
3 sterren

€ 119

Bekijk hoteldeals

Uptown

See more

Hyatt House Dallas Uptown

2914 Harry Hines Boulevard, Dallas, TX

8,4
3 sterren

€ 109

Bekijk hoteldeals

Canopy by Hilton Dallas - Uptown

2950 Cityplace West Boulevard, Dallas, TX

8,7
4 sterren

€ 214

Bekijk hoteldeals

The Ritz-Carlton Dallas

2121 McKinney Avenue, Dallas, TX

9,5
5 sterren

€ 679

Bekijk hoteldeals

The Stoneleigh, Autograph Collection

2927 Maple Avenue, Dallas, TX

8,5
4 sterren

€ 337

Bekijk hoteldeals

Hotel Crescent Court

400 Crescent Ct, Dallas, TX

8,8
5 sterren

€ 415

Bekijk hoteldeals

Hotel ZaZa Dallas

2332 Leonard Street, Dallas, TX

9,0
4 sterren

€ 300

Bekijk hoteldeals

Hôtel Swexan

2575 McKinnon Street, Dallas, TX

9,0
5 sterren

€ 456

Bekijk hoteldeals

Locale Victory Park - Dallas

Dallas, TX

€ 231

Bekijk hoteldeals

Marriott Dallas Uptown

3033 Fairmount Street, Dallas, TX

8,8
3 sterren

€ 312

Bekijk hoteldeals

Northwest Dallas

See more

Dallas Love Field Inn

1550 Empire Central, Dallas, TX

3,8
2 sterren

€ 40

Bekijk hoteldeals

Motel 6 Dallas - Market Center

1625 Regal Row, Dallas, TX

5,6
2 sterren

€ 50

Bekijk hoteldeals

Wingate by Wyndham Dallas Love Field

8650 North Stemmons Freeway, Dallas, TX

6,6
3 sterren

€ 65

Bekijk hoteldeals

Motel 6 Dallas Tx Forest Lane

2660 Forest Lane, Dallas, TX

6,5
2 sterren

€ 45

Bekijk hoteldeals

Baymont by Wyndham Dallas/ Love Field

2370 West Northwest Highway, Dallas, TX

7,0
3 sterren

€ 67

Bekijk hoteldeals

Super 8 by Wyndham Dallas Love Field Airport

2383 Stemmons Trail, Dallas, TX

6,1
3 sterren

€ 51

Bekijk hoteldeals

Crowne Plaza Dallas Market Ctr - Love Field by IHG

7050 Stemmons Freeway, Dallas, TX

6,3
3 sterren

€ 73

Bekijk hoteldeals

La Quinta Inn & Suites by Wyndham Dallas I-35 Walnut Hill Ln

2421 Walnut Hill Lane, Dallas, TX

6,1
3 sterren

€ 49

Bekijk hoteldeals

Comfort Inn Dallas North Love Field Airport

11069 Composite Drive, Dallas, TX

5,0
2 sterren

€ 49

Bekijk hoteldeals

Design District

See more

Spark by Hilton Dallas Medical District Love Field

2979 N. Stemmons Fwy, Dallas, TX

8,4
3 sterren

€ 77

Bekijk hoteldeals

Dallas Marriott Suites Medical/Market Center

2493 North Stemmons Freeway, Dallas, TX

7,8
4 sterren

€ 132

Bekijk hoteldeals

Sheraton Suites Market Center Dallas

2101 N Stemmons Fwy, Dallas, TX

7,7
3 sterren

€ 110

Bekijk hoteldeals

DoubleTree by Hilton Dallas - Market Center

2015 Market Center Boulevard, Dallas, TX

7,8
4 sterren

€ 102

Bekijk hoteldeals

Embassy Suites by Hilton Dallas Market Center

2727 Stemmons Freeway, Dallas, TX

7,5
3 sterren

€ 124

Bekijk hoteldeals

Courtyard by Marriott Dallas Medical/Market Center

2150 Market Center Boulevard, Dallas, TX

7,5
3 sterren

€ 111

Bekijk hoteldeals

Hilton Anatole, Dallas

2201 North Stemmons Freeway, Dallas, TX

8,2
4 sterren

€ 192

Bekijk hoteldeals

Hilton Garden Inn Dallas/Market Center

2325 North Stemmons Freeway, Dallas, TX

7,8
3 sterren

€ 102

Bekijk hoteldeals

Tru by Hilton Dallas Market Center.

1949 N Stemmons Fwy, Dallas, TX

8,1
3 sterren

€ 98

Bekijk hoteldeals

Boek een hotel met momondo en bespaar geld

Beste deals voor hotels

Beste deals voor hotels

Bekijk deals van meer dan 3 miljoen hotels en accommodaties op één plek.

Gratis annuleren

Gratis annuleren

Gebruik onze filter om verblijven te vinden met gratis annuleren.

Miljoenen beoordelingen

Miljoenen beoordelingen

Bekijk beoordelingen op basis van miljoenen recensies van echte gasten.

Prijsalerts

Prijsalerts

Nog niet klaar om te boeken? om prijzen te volgen.

Een makkelijkere manier om je trip naar Dallas te beheren

We maken het supermakkelijk om te plannen, organiseren en reizen met vrienden en familie. Trips is grats en beschikbaar, waar je ook boekt.

Ontvang een melding als de prijs omlaag gaat

Dagelijks prijswijzigingen in je inbox - alleen met Prijsalerts.
2 gasten, 1 kamer
di 27-10
wo 28-10

Vind betere resultaten voor je verblijf in Dallas

Populaire steden in De Verenigde Staten