Colombia at Home

3-sterrenhotel met Gratis wifi

3 sterren
Cra 18 56-29, Bogota 111311
9,2
Geweldig
op basis van 182 beoordelingen
182 geverifieerde beoordelingen
ma 3-8
-
di 4-8
2 gasten, 1 kamer
Aanbieder
Aanbieder van Colombia at Home
Aanbieder van Colombia at Home
Aanbieder van Colombia at Home
Over
Kamers
Voorzieningen
Beoordelingen
Locatie

Over Colombia at Home, Bogota

Hygiëne
10,0
Locatie
10,0
Personeel
10,0
Waar voor je geld
10,0
Totaalscore
10,0
Het Colombia At Home biedt 3-sterrenaccommodatie in Bogota. Het heeft ook gratis toegang tot internet. Deze guest house is charmant en biedt vele faciliteiten, zoals een kluis en versneld in- en uitchecken. De kamers van het Colombia At Home zijn comfortabel en hebben een magnetron en een koelkast. Het Colombia At Home ligt vlakbij winkels, restaurants en het nachtleven van Bogota. Gold Museum en Zona Rosa de Bogota zijn maar een klein stukje rijden vanaf het de guest house.

Kamerprijs & deals Colombia at Home

ma 3-8
-
di 4-8

Voorzieningen en faciliteiten Hotel

  • Gratis wifi
  • Haardroger
  • Express check-out
  • Kluis
  • Magnetron
  • Koelkast

Dineren

  • Magnetron
  • Koelkast

Badkamer

  • Haardroger

Gezondheid en veiligheid

  • Kluis

Services en comfort

  • Express check-out

Basics

  • Gratis wifi

Beoordelingen van Colombia at Home

9,2
Geweldig
182 geverifieerde beoordelingen
Geweldig
137
Zeer Goed
26
Goed
13
Oké
2
Gemiddeld
0
Matig
3
Slecht
1
Sorteer op:Meest recente

Filters

Alle filters

Filters

Beoordeling
Type reiziger
Tijd van het jaar

Score per aanbieder

Info kamerreservering Colombia at Home

Inchecken/uitchecken

Inchecken kan ieder moment na 14:00 uur, uitchecken kan ieder moment vóór 12:00 uur

Annulering/vooruitbetaling

Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.

Veelgestelde Vragen

  • Hoe ver ligt Colombia at Home van Bogota El Dorado?

    De rit van Bogota El Dorado naar Colombia at Home duurt je ongeveer 19 min., afhankelijk van het verkeer, met een afstand van 10,7 km. Hotels in meer dichtbevolkte gebieden zullen meer verkeer hebben, wat je reistijd zal verhogen.

  • Wat is de beste manier om naar Colombia at Home te gaan vanaf Bogota El Dorado?

    Als je op zoek bent naar een eenvoudige reisoptie van Bogota El Dorado tot Colombia at Home, overweeg dan om een taxi of ritdienst te bellen om je tijdens je bezoek naar het hotel en de stad te brengen.

  • Hoe dichtbij is Colombia at Home tot het stadscentrum van Bogota?

    Colombia at Home ligt op slechts 5,1 km afstand van het Bogota stadscentrum. De dichtstbijzijnde bezienswaardigheid van het centrum van Bogota is Teatro Nacional La Castellana, dat zeer toegankelijk is voor Colombia at Home gasten.

  • Is er wifi beschikbaar bij Colombia at Home?

    Ja, Colombia at Home heeft wifi beschikbaar voor hotelgasten.

  • Hoe laat dien je uit te checken bij Colombia at Home?

    Bij Colombia at Home is de verplichte uitchecktijd om 12:00. Inchecken kan vanaf 14:00. Speciale verzoeken dienen te worden gedaan bij de conciërge.

  • Bij hoeveel vliegmaatmaatschappijen zoekt momondo voor hotels in Bogota?

    Per juli 2026 zijn er 4.726 vliegmaatschappijen beschikbaar die je kunt kiezen voor hotels naar Bogota.

  • Wanneer heeft momondo voor het laatst de prijzen voor hotels in Bogota bijgewerkt?

    Prijzen voor hotels in Bogota worden dagelijks bijgewerkt.

Bezienswaardigheden in de buurt van Colombia at Home

Attracties in Bogota, Colombia samengesteld door momondo
Locatie Colombia at Home: Cra 18 56-29, Bogota 111311

Populaire bezienswaardigheden

  • Estadio Nemesio Camacho El Campín0.9 km
  • Universidad Nacional de Colombia1.7 km
  • Hospital Universitario San Ignacio1.9 km
  • Corferias2.8 km
  • Parque Metropolitano Simón Bolívar3.1 km
  • Cementerio Central3.1 km
  • Colombian National Museum3.2 km
  • Plaza de Toros La Santamaría3.5 km
  • Biblioteca Nacional de Colombia3.8 km
  • Periódico El Tiempo4.2 km
  • Parque de la 934.3 km
  • Jardín botánico de Bogotá4.3 km

De favoriete hotels in Bogota van momondo

Fairfield by Marriott Bogota Embajada

Carrera 51 #24-35, Bogota

9,1
4 sterren

€ 76

Tequendama Suites and Hotel

Carrera 10, 27-51, Bogota

8,6
4 sterren

€ 60

NH Bogotá Urban 26 Royal

Carrera 33N # 25F-18, Bogota

8,6
4 sterren

€ 49

Hotel Estelar Parque De La 93

Calle 93, 11-19, Bogota

9,0
4 sterren

€ 132

Exe Bacata 95

Calle 95 Esquina Carrera 14, Bogota

8,7
4 sterren

€ 30

Hotel Habitel Select

Avenida el Dorado, 100-89, Bogota

8,3
3 sterren

€ 60

NH Collection Bogotá Hacienda Royal

Calle 114, 6-02, Bogota

8,7
5 sterren

€ 76

The Click Clack Hotel Bogotá

Carrera 11 No. 93-77, Bogota

9,1
5 sterren

€ 135

ibis Bogota Museo

Transversal 6 No 27 - 85, Bogota

8,5
3 sterren

€ 42

Accommodatie in de buurt van Bogota

Fontibón

Toon meer

Courtyard by Marriott Bogota Airport

Avenida Calle 26, 96 J-90, Bogota

8,7
4 sterren

€ 79

Bekijk hoteldeals

Ghl Hotel Capital

Calle 25B N69 A-50, Bogota

9,0
4 sterren

€ 59

Bekijk hoteldeals

Hotel Habitel Select

Avenida el Dorado, 100-89, Bogota

8,3
3 sterren

€ 60

Bekijk hoteldeals

Movich Buró 26

Avenida El Dorado No 102 - 20, Bogota

8,3
4 sterren

€ 77

Bekijk hoteldeals

HILTON GARDEN INN BOGOTA AIRPORT

Carrera 82 No. 25G 84, Bogota

8,9
3 sterren

€ 65

Bekijk hoteldeals

City Express Plus by Marriott Bogota Aeropuerto

Diagonal 25G No. 95-66, Torre 1, Bogota

8,4
4 sterren

€ 56

Bekijk hoteldeals

Habitel Prime

Avenida el Dorado no 100-97, Bogota

8,6
4 sterren

€ 59

Bekijk hoteldeals

Hampton by Hilton Bogota Airport

Calle 25G # 73B-90, Bogota

8,8
4 sterren

€ 72

Bekijk hoteldeals

Usaquén

Toon meer

Santafe Boutique Hotel

Av Pepe Sierra Calle 116 No 15 - 64, Bogota

8,5
4 sterren

€ 44

Bekijk hoteldeals

NH Collection Bogotá Teleport Royal

Calle 113 Number 7 65, Bogota

9,0
5 sterren

€ 96

Bekijk hoteldeals

W Bogota

Avenida Carrera 9, #115 - 30, Bogota

8,5
5 sterren

€ 191

Bekijk hoteldeals

Biohotel Organic Suites Bogotá

Carrera 7 Bis No 124-36, Bogota

9,0
4 sterren

€ 69

Bekijk hoteldeals

Hotel Dann Carlton Bogota

Avenida 15 No 103-60, Bogota

8,7
4 sterren

€ 62

Bekijk hoteldeals

Bogota Plaza Hotel

Carrera 18a #100-41, Bogota

8,9
4 sterren

€ 76

Bekijk hoteldeals

NH Collection Bogotá Terra 100 Royal

Calle 100 No. 19a -70, Bogota

8,6
4 sterren

€ 55

Bekijk hoteldeals

NH Collection Bogotá Hacienda Royal

Calle 114, 6-02, Bogota

8,7
5 sterren

€ 76

Bekijk hoteldeals

Hotel Estelar La Fontana

Av. 127 # 15A - 10, Bogota

8,7
4 sterren

€ 92

Bekijk hoteldeals

Barrios Unidos

Toon meer

North House Hostel

Calle 78 # 24-10, Bogota

7,9
2 sterren

€ 23

Bekijk hoteldeals

Hotel Castellana 95

Calle 95 #45A-35, Bogota

9,3
3 sterren

€ 35

Bekijk hoteldeals

Hotel El Encanto

Carrera 19 #63-22, Bogota

7,0
2 sterren

€ 13

Bekijk hoteldeals

Executive Apartment on the 63

Bogota

€ 85

Bekijk hoteldeals

Hostal Cq Chapinero

Calle 66a #15-76, Bogota

7,0
2 sterren

€ 26

Bekijk hoteldeals

72Hub Apartments By Jalo

Bogota

8,4

€ 43

Bekijk hoteldeals

Bliss Boutique Hotel Bogota

Barrio La castellana Calle 98A # 49-29, Bogota

9,1
3 sterren

€ 36

Bekijk hoteldeals

Quinta Seis Tres

63B - 26 Carrera 20, Bogota

9,4
2 sterren

€ 33

Bekijk hoteldeals

100 Wonderful House

Bogota

9,2

€ 30

Bekijk hoteldeals

Chapinero

Toon meer

NH Collection Bogotá Andino Royal

Calle 85 No 12-28, Bogota

8,2
5 sterren

€ 97

Bekijk hoteldeals

Radisson Bogota Metrotel

Calle 74, No.13-27, Bogota

8,3
4 sterren

€ 61

Bekijk hoteldeals

Sofitel Bogota Victoria Regia

Carrera 13 No 85-80, Bogota

9,1
5 sterren

€ 202

Bekijk hoteldeals

Avani Royal Zona T Bogotá Hotel

Calle 82 No 12 35, Bogota

8,9
4 sterren

€ 86

Bekijk hoteldeals

Holiday Inn Express & Suites Bogota DC By IHG

Carrera 7 #67-39, Bogota

8,8
4 sterren

€ 69

Bekijk hoteldeals

Four Seasons Hotel Bogota

Carrera 13 No 85-46, Bogota

9,1
5 sterren

€ 310

Bekijk hoteldeals

Hostel Joy Cll 85

Cr18 #84-67, Bogota

9,0
4 sterren

€ 19

Bekijk hoteldeals

ibis budget Bogota Marly

Cra 8 Calle 49-49, Bogota

8,5
3 sterren

€ 34

Bekijk hoteldeals

Hab Hotel

Cra. 5 ## 58-07, Bogota

8,7
4 sterren

€ 55

Bekijk hoteldeals

Boek een hotel met momondo en bespaar geld

Beste deals voor hotels

Beste deals voor hotels

Bekijk deals van meer dan 3 miljoen hotels en accommodaties op één plek.

Gratis annuleren

Gratis annuleren

Gebruik onze filter om verblijven te vinden met gratis annuleren.

Miljoenen beoordelingen

Miljoenen beoordelingen

Bekijk beoordelingen op basis van miljoenen recensies van echte gasten.

Prijsalerts

Prijsalerts

Nog niet klaar om te boeken? om prijzen te volgen.

Een makkelijkere manier om je trip naar Bogota te beheren

We maken het supermakkelijk om te plannen, organiseren en reizen met vrienden en familie. Trips is grats en beschikbaar, waar je ook boekt.

Ontvang een melding als de prijs omlaag gaat

Dagelijks prijswijzigingen in je inbox - alleen met Prijsalerts.
2 gasten, 1 kamer
ma 3-8
di 4-8

Vind betere resultaten voor je verblijf in Bogota

Populaire steden in Colombia