Huanghe Hotel

3-sterrenhotel met Restaurant

3 sterren
ma 3-8
-
di 4-8
2 gasten, 1 kamer
Aanbieder
Aanbieder van Huanghe Hotel
Aanbieder van Huanghe Hotel
Aanbieder van Huanghe Hotel
Over
Kamers
Voorzieningen
Beoordelingen
Locatie

Kamerprijs & deals Huanghe Hotel

ma 3-8
-
di 4-8

Voorzieningen en faciliteiten Hotel

  • Restaurant
  • Roomservice
  • Gratis wifi
  • Business center
  • Vergader-/ feestzaal
  • Wasservice
  • Wasserij
  • Kluis
  • Niet-rokers kamers beschikbaar
  • Lift

Services en comfort

  • Roomservice
  • Business center
  • Vergader-/ feestzaal

Toegankelijkheid en geschiktheid

  • Niet-rokers kamers beschikbaar
  • Lift

Wasserette

  • Wasserij
  • Wasservice

Dineren

  • Restaurant

Algemeen

  • Opslagruimte beschikbaar

Gezondheid en veiligheid

  • Kluis

Basics

  • Gratis wifi

Info kamerreservering Huanghe Hotel

Inchecken/uitchecken

Inchecken kan ieder moment na 7:00 uur, uitchecken kan ieder moment vóór 13:00 uur

Annulering/vooruitbetaling

Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.

Veelgestelde Vragen

  • Hoe ver ligt Huanghe Hotel van Zhengzhou?

    De rit van Zhengzhou naar Huanghe Hotel duurt je ongeveer 57 min., afhankelijk van het verkeer, met een afstand van 30,9 km. Hotels in meer dichtbevolkte gebieden zullen meer verkeer hebben, wat je reistijd zal verhogen.

  • Wat is de beste manier om naar Huanghe Hotel te gaan vanaf Zhengzhou?

    Een zeer populaire optie voor reizigers die in Huanghe Hotel verblijven, is om een taxi of gedeelde taxidienst van Zhengzhou rechtstreeks naar het hotel te nemen.

  • Zijn er eetgelegenheden bij Huanghe Hotel?

    Huanghe Hotel heeft een eigen restaurant waar gasten en niet-gasten gebruik van kunnen maken. Vraag de receptie om openingstijden van de keuken of bel Huanghe Hotel op +86 371 6780 9991. Gasten die in Huanghe Hotel verblijven, worden verwelkomd door het hotelpersoneel om roomservice rechtstreeks vanuit de keuken naar hun kamer te bestellen.

  • Heeft Huanghe Hotel een zwembad?

    Afgaande op onze gegevens heeft Huanghe Hotel geen zwembad op het terrein, maar hotels veranderen regelmatig en informeren ons niet altijd. Je kunt Huanghe Hotel het beste bellen op +86 371 6780 9991.

  • Wat is het telefoonnummer voor Huanghe Hotel?

    Als je vragen hebt over Huanghe Hotel of je reservering, neem dan rechtstreeks contact op met de receptie via +86 371 6780 9991.

  • Is er wifi beschikbaar bij Huanghe Hotel?

    Ja, Huanghe Hotel heeft wifi beschikbaar voor hotelgasten.

  • Wat kost een kamer bij Huanghe Hotel?

    De prijs is momenteel gemiddeld ongeveer € 34 per nacht voor een verblijf bij Huanghe Hotel in Zhengzhou. Vul je gewenste reisdatums in in het formulier hierboven voor deals vanaf € 32 per nacht.

  • Is er een wasservice bij Huanghe Hotel?

    Ja, bij Huanghe Hotel kun je de was doen.

  • Bij hoeveel vliegmaatmaatschappijen zoekt momondo voor hotels in Zhengzhou?

    Het aantal vliegmaatschappijen beschikbaar voor hotels in Zhengzhou is 2.377 per juli 2026.

  • Wanneer heeft momondo voor het laatst de prijzen voor hotels in Zhengzhou bijgewerkt?

    Prijzen voor hotels in Zhengzhou worden dagelijks bijgewerkt.

Bezienswaardigheden in de buurt van Huanghe Hotel

Attracties in Zhengzhou, China samengesteld door momondo

Locatie Huanghe Hotel: No.106 Zhongyuan Road, Zhengzhou 450052

Populaire bezienswaardigheden

Zhengzhou Museum1,3 km
Zhengzhou Stadium3,0 km
Shang City Ruins4,4 km
Henan Museum5,3 km
Century Amusement Park7,3 km

De favoriete hotels in Zhengzhou van momondo

Henan Sky-Land Gdh Hotel

No.41 East Nongye Road, Zhengzhou

8,3
5 sterren

€ 29

Hilton Zhengzhou

No. 288 Jinshui Road, Zhengzhou

9,2
4 sterren

€ 62

Holiday Inn Zhengzhou Zhongzhou By IHG

115 Jinshui Road, Zhengzhou

8,6
4 sterren

€ 40

Holiday Inn Express Zhengzhou Nongye Road By IHG

52 Nongye Road, Zhengzhou

9,0
2 sterren

€ 33

Crowne Plaza Zhengzhou By IHG

No.115a Jinshui Road, Zhengzhou

8,6
4 sterren

€ 48

Noble International Hotel

No.21 Jinshui East Road, Zhengzhou

2,5
5 sterren

€ 52

Holiday Inn Express Zhengzhou Zhongzhou By IHG

114 Jinshui Road, Zhengzhou

8,5
3 sterren

€ 27

Boek een hotel met momondo en bespaar geld

Beste deals voor hotels

Beste deals voor hotels

Bekijk deals van meer dan 3 miljoen hotels en accommodaties op één plek.

Gratis annuleren

Gratis annuleren

Gebruik onze filter om verblijven te vinden met gratis annuleren.

Miljoenen beoordelingen

Miljoenen beoordelingen

Bekijk beoordelingen op basis van miljoenen recensies van echte gasten.

Prijsalerts

Prijsalerts

Nog niet klaar om te boeken? om prijzen te volgen.

Een makkelijkere manier om je trip naar Zhengzhou te beheren

We maken het supermakkelijk om te plannen, organiseren en reizen met vrienden en familie. Trips is grats en beschikbaar, waar je ook boekt.

Ontvang een melding als de prijs omlaag gaat

Dagelijks prijswijzigingen in je inbox - alleen met Prijsalerts.
2 gasten, 1 kamer
ma 3-8
di 4-8

Vind betere resultaten voor je verblijf in Zhengzhou

Populaire steden in China