Dunes Inn & Suites

2-sterrenhotel met Buitenzwembad

2 sterren
do 9-7
-
vr 10-7
2 gasten, 1 kamer
Aanbiedingen vanaf
€ 73
/Goedkoopste tarief per nacht
Kamertype
Aanbieder
totaal per nacht
Tweepersoonskamer, 2 tweepersoonsbedden
€ 73
Queen, 2 queen bedden
€ 116
Kingsize room, er is geen bed gespecificeerd
€ 116
Over
Kamers
Voorzieningen
Beoordelingen
Locatie
Gekozen tot de winnaar van Europa's beste reis-app 2023

Over Dunes Inn & Suites, Tybee Island

Hygiëne
7,7
Comfort
7,8
Locatie
9,0
Diensten
7,5
Personeel
8,8
Waar voor je geld
7,9
Dit motel heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook hulp bij uitstapjes/tickets en een picknickplaats. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, parkeerplaatsen voor campers, bussen en vrachtwagens en een kluis bij de receptie. De huishoudservice is op verzoek beschikbaar. Dunes Inn & Suites heeft 54 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met verduisterende gordijnen. Elke ledtelevisie van 32 inch heeft kabelzenders. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche. Gasten kunnen gratis gebruik maken van wifi. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar. Recreatieve voorzieningen van dit motel bestaan onder andere uit een buitenzwembad. De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Kamerprijs & deals Dunes Inn & Suites

do 9-7
-
vr 10-7
Type accommodatie
Boekingslink
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Deluxe kamer, 2 queen bedden
Deluxe kamer, 2 queen bedden
Deluxe kamer, 2 queen bedden
Deluxe kamer, er is geen bed gespecificeerd
Queen, 2 queen bedden
Queen, 2 queen bedden
Queen, 2 queen bedden
Queen, 2 queen bedden
Kingsize room, er is geen bed gespecificeerd
Kingsize room, er is geen bed gespecificeerd
Kingsize room, er is geen bed gespecificeerd
Kingsize room, er is geen bed gespecificeerd
Kingsize room, er is geen bed gespecificeerd
Kingsize room, er is geen bed gespecificeerd
Kingsize room, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, 2 tweepersoonsbedden
Hoe beïnvloeden betalingen aan ons de rangschikking en hoe sorteren we resultaten?
Meer weten
*De totaalprijs is inclusief geschatte lokale belastingen en toeslagen, te betalen bij het uitchecken.
Prijzen zijn gebaseerd op 1 nacht, inclusief toeslagen maar exclusief belastingen.

Voorzieningen en faciliteiten Hotel

  • Buitenzwembad
  • Gratis wifi
  • Gratis parkeren
  • Wifi-bereik in alle ruimtes
  • Flat-screen TV
  • Televisie
  • Gratis toiletartikelen
  • Internet
  • Huisdieren toegestaan op aanvraag, met evt. extra kosten.
  • Haardroger

Basics

  • Gratis wifi
  • Wifi-bereik in alle ruimtes
  • Internet
  • Beddengoed
  • Handdoeken
  • Brandblusser
  • Gratis toiletartikelen
  • Shampoo
  • Rookalarm
  • Verwarming
  • Body zeep
  • Airconditioning
  • Vuilnisbakken
  • Conditioner

Badkamer

  • Douche
  • Badmuts
  • Bad
  • Haardroger
  • Toilet
  • Toiletpapier
  • Privé-badkamer

Toegankelijkheid en geschiktheid

  • Niet-rokers kamers beschikbaar
  • Huisdieren toegestaan op aanvraag, met evt. extra kosten.
  • Rolstoelvriendelijk
  • Goed bereikbaar parkeren
  • Bovenste verdiepingen bereikbaar met trap
  • Aparte rookruimte aanwezig

Algemeen

  • Uitzicht stille straat
  • Gezinskamers
  • Uitzicht op binnenhof
  • Aaneengesloten kamer(s) beschikbaar
  • Uitzicht op het zwembad

Gezondheid en veiligheid

  • Dagelijkse kamerreiniging
  • EHBO-doos
  • CCTV in gemeenschappelijke ruimtes
  • CCTV buiten accommodatie
  • Kluis

Keuken

  • Magnetron
  • Fornuis
  • Koelkast
  • Kitchenette

Buiten

  • Strandstoelen
  • Balkon
  • Outdoor meubelen
  • Picknickplek

Dingen om te doen

  • Strand toegang
  • Fietsverhuur
  • Windsurfen

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeren
  • Privéparkeerplaats

Media en entertainment

  • Flat-screen TV
  • Televisie

Slaapkamer

  • Stopcontact bij het bed
  • Kledingrek

Dineren

  • Verkoopautomaat (drankjes)
  • Verkoopautomaat (snacks)

Zwembad

  • Zoutwaterzwembad
  • Buitenzwembad

Wasserette

  • Strijkijzer en -plank

Services en comfort

  • Keycard toegang

Gezinsvriendelijk

  • Wiegjes beschikbaar

Beoordelingen van Dunes Inn & Suites

7,5
Goed
1883 geverifieerde beoordelingen
Geweldig
582
Zeer Goed
327
Goed
293
Oké
160
Gemiddeld
213
Matig
100
Slecht
208
Sorteer op:Meest recente

Filters

Alle filters

Filters

Beoordeling
Type reiziger
Tijd van het jaar

Score per aanbieder

Info kamerreservering Dunes Inn & Suites

Inchecken/uitchecken

Inchecken kan ieder moment na 16:00 uur, uitchecken kan ieder moment vóór 11:00 uur

Annulering/vooruitbetaling

Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.

Veelgestelde Vragen

  • Hoe ver ligt Dunes Inn & Suites van Hilton Head Island?

    Er zijn 29,1 km tussen Hilton Head Island en Dunes Inn & Suites. De rit van en naar de luchthaven moet ongeveer 54 min. zijn, afhankelijk van het verkeer. Houd rekening met tijden met druk verkeer, vooral in de buurt van meer grootstedelijke gebieden.

  • Wat is de beste manier om naar Dunes Inn & Suites te gaan vanaf Hilton Head Island?

    Een zeer populaire optie voor reizigers die in Dunes Inn & Suites verblijven, is om een taxi of gedeelde taxidienst van Hilton Head Island rechtstreeks naar het hotel te nemen.

  • Is Dunes Inn & Suites huisdiervriendelijk?

    Dunes Inn & Suites verwelkomt huisdieren op hun locatie.

  • Heeft Dunes Inn & Suites een zwembad?

    Ja. Veel momondo-gebruikers die naar Tybee Island reizen, zoeken specifiek naar hotels met een zwembad. Dunes Inn & Suites heeft mogelijk regels en richtlijnen voor het gebruik van het zwembad, dus informeer bij de receptie naar zaken als openingstijden.

  • Wat is het telefoonnummer voor Dunes Inn & Suites?

    Je kunt het hotel bereiken op +1 912 786 4591.

  • Is er wifi beschikbaar bij Dunes Inn & Suites?

    Ja, Dunes Inn & Suites heeft wifi beschikbaar voor hotelgasten.

  • Hoe laat dien je uit te checken bij Dunes Inn & Suites?

    De uitchecktijd bij Dunes Inn & Suites is 11:00. Laat uitchecken is mogelijk, maar dient te worden overlegd met de receptie.

  • Wat kost een kamer bij Dunes Inn & Suites?

    De goedkoopste deals die werden gevonden beginnen bij slechts € 114 per nacht. De gemiddelde prijs voor kamers bij Dunes Inn & Suites is momenteel ongeveer € 190/nacht. Vul je reisdatums in in het formulier hierboven voor meer prijzen.

  • Bij hoeveel vliegmaatmaatschappijen zoekt momondo voor hotels in Tybee Island?

    Er zijn 1.622 vliegmaatschappijen beschikbaar voor hotels in Tybee Island per juli 2026.

  • Wanneer heeft momondo voor het laatst de prijzen voor hotels in Tybee Island bijgewerkt?

    Prijzen voor hotels in Tybee Island worden dagelijks vernieuwd.

Bezienswaardigheden in de buurt van Dunes Inn & Suites

Attracties in Tybee Island, Georgia samengesteld door momondo
Locatie Dunes Inn & Suites: 1409 Butler Avenue, Tybee Island, GA 31328

Populaire bezienswaardigheden

  • Tybee Island Beach271 m
  • Tybee Island Marine Science Center294 m
  • Tybee Island Fishing Pier and Pavilion362 m
  • Dutton-Waller Raised Tybee Cottage0.5 km
  • Tybee Post Theater2.3 km
  • Tybee Island Light Station and Museum3.1 km
  • Cockspur Island Lighthouse4.3 km

De favoriete hotels in Tybee Island van momondo

Atlantis Inn - Tybee Island

20 Silver Avenue, Tybee Island, GA

7,7
2 sterren

€ 157

Hotel Tybee

1401 Strand Avenue, Tybee Island, GA

7,3
2 sterren

€ 186

Desoto Beach Hotel

212 Butler Avenue, Tybee Island, GA

8,1
3 sterren

€ 177

Surf Song Bed & Breakfast

21 Officers Row, Tybee Island, GA

9,0
3 sterren

€ 449

Admiral's Inn on Tybee Island

1501 Butler Avenue, Tybee Island, GA

8,2
2 sterren

€ 161

Tybee Island Inn Bed & Breakfast

24 Van Horn Avenue, Tybee Island, GA

8,8
3 sterren

€ 238

Boek een hotel met momondo en bespaar geld

Beste deals voor hotels

Beste deals voor hotels

Bekijk deals van meer dan 3 miljoen hotels en accommodaties op één plek.

Gratis annuleren

Gratis annuleren

Gebruik onze filter om verblijven te vinden met gratis annuleren.

Miljoenen beoordelingen

Miljoenen beoordelingen

Bekijk beoordelingen op basis van miljoenen recensies van echte gasten.

Prijsalerts

Prijsalerts

Nog niet klaar om te boeken? om prijzen te volgen.

Een makkelijkere manier om je trip naar Tybee Island te beheren

We maken het supermakkelijk om te plannen, organiseren en reizen met vrienden en familie. Trips is grats en beschikbaar, waar je ook boekt.

Ontvang een melding als de prijs omlaag gaat

Dagelijks prijswijzigingen in je inbox - alleen met Prijsalerts.
2 gasten, 1 kamer
do 9-7
vr 10-7

Vind betere resultaten voor je verblijf in Tybee Island

Populaire steden in De Verenigde Staten