Hotel 878 Libis

3-sterrenhotel met Roomservice

3 sterren
di 1-9
-
wo 2-9
2 gasten, 1 kamer
Aanbieder
Aanbieder van Hotel 878 Libis
Aanbieder van Hotel 878 Libis
Aanbieder van Hotel 878 Libis
Over
Kamers
Voorzieningen
Beoordelingen
Locatie

About Hotel 878 Libis, Manilla

Hygiëne
5,2
Locatie
8,2
Personeel
8,7
Waar voor je geld
7,7
Totaalscore
7,1
Het ZEN Premium Eastwood QC in Quezon City is een moderne 3-sterrenaccommodatie met een zwembad. Dit hotel heeft een koffiebar, versneld in- en uitchecken en een schoonheidssalon. Het ZEN Premium Eastwood QC is een ideale plaats om te verblijven voor zaken of ontspanning. Er zijn verschillende voorzieningen, zoals een 24-uursreceptie, een concierge en vergaderruimtes. De moderne kamers zijn voorzien van airconditioning, een koelkast en een kitchenette. In de kamer zijn faciliteiten om koffie en thee te maken. Gasten kunnen elke ochtend hun dag beginnen met een ontbijt in het ZEN Premium Eastwood QC. Gasten kunnen ook één van de vele bars en restaurants in de omgeving uitproberen. De omgeving rondom het hotel staat bekend om de vele winkels. Met de auto is het maar een klein stukje rijden naar The St. Francis Shangri-La Place, SM City North EDSA en Ortigas Center.

Hotel 878 Libis room price & deals

di 1-9
-
wo 2-9

Hotel Amenities & Facilities

  • Roomservice
  • Business center
  • Kabel of satelliet tv
  • Luchthavenshuttle
  • Vergader-/ feestzaal
  • Internet
  • Wifi
  • Wasservice
  • Wasserij
  • Haardroger

Services en comfort

  • Roomservice
  • Business center
  • Express check-out
  • Wisselkantoor op terrein
  • Vergader-/ feestzaal
  • 24-uursreceptie

Basics

  • Internet
  • Wifi
  • Airconditioning

Keuken

  • Koelkast
  • Kitchenette

Toegankelijkheid en geschiktheid

  • Niet-rokers kamers beschikbaar
  • Aparte rookruimte aanwezig

Wasserette

  • Wasserij
  • Wasservice

Parkeren en vervoer

  • Luchthavenshuttle

Media en entertainment

  • Kabel of satelliet tv

Badkamer

  • Haardroger

Algemeen

  • Opslagruimte beschikbaar

Gezondheid en veiligheid

  • Kluis

Hotel 878 Libis Reviews

6,8
Oké68 geverifieerde beoordelingen
8,4Vrienden
7,2Families
6,8Solo
6,1Stelletjes

Hotel 878 Libis room booking info

Inchecken/uitchecken

Inchecken kan ieder moment na 15:00 uur, uitchecken kan ieder moment vóór 12:00 uur

Annulering/vooruitbetaling

Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.

Frequently asked questions

  • Hoe ver ligt Hotel 878 Libis van Manilla Ninoy Aquino Internationaal?

    Als je rechtstreeks van Manilla Ninoy Aquino Internationaal naar Hotel 878 Libis wilt, kun je een rit van 26 min. verwachten, aangezien ze ongeveer 14,3 km van elkaar verwijderd zijn.

  • Wat is de beste manier om naar Hotel 878 Libis te gaan vanaf Manilla Ninoy Aquino Internationaal?

    Als je op zoek bent naar een eenvoudige reisoptie van Manilla Ninoy Aquino Internationaal tot Hotel 878 Libis, overweeg dan om een taxi of ritdienst te bellen om je tijdens je bezoek naar het hotel en de stad te brengen.

  • Zijn er eetgelegenheden bij Hotel 878 Libis?

    Als je in Hotel 878 Libis verblijft, ben je van harte welkom om eten te bestellen via het roomservicemenu van het hotel.

  • Heeft Hotel 878 Libis een zwembad?

    Volgens onze informatie is er geen zwembad bij Hotel 878 Libis. Hotels kunnen echter veranderingen of vernieuwingen aanbrengen. Neem voor meer informatie dus rechtstreeks contact op met het hotel via +63 253 048 100.

  • Wat is het telefoonnummer voor Hotel 878 Libis?

    Als je vragen of opmerkingen hebt over je verblijf bij Hotel 878 Libis, bel dan +63 253 048 100 om met een medewerker van de receptie te spreken.

  • Is er wifi beschikbaar bij Hotel 878 Libis?

    Ja, Hotel 878 Libis heeft wifi beschikbaar voor hotelgasten.

  • Hoe laat dien je uit te checken bij Hotel 878 Libis?

    Je kunt na 15:00 aankomen en inchecken. De uitchecktijd is 12:00. We adviseren het de receptie zo snel mogelijk te laten weten als er speciale verzoeken zijn.

  • Is er een wasservice bij Hotel 878 Libis?

    Ja. Neem contact op met Hotel 878 Libis in Manilla voor meer informatie over de beschikbare wasservices.

  • Bij hoeveel vliegmaatmaatschappijen zoekt momondo voor hotels in Manilla?

    Per augustus 2026 zijn er 9.861 vliegmaatschappijen beschikbaar die je kunt kiezen voor hotels in Manilla.

  • Wanneer heeft momondo voor het laatst de prijzen voor hotels in Manilla bijgewerkt?

    Prijzen voor hotels in Manilla zijn vandaag bijgewerkt.

Places of interest near Hotel 878 Libis

Attractions in Manilla, Filippijnen curated by momondo

Locatie Hotel 878 Libis: 878 E. Rodriguez Jr. Ave. (C5), Manilla 1110

Populaire bezienswaardigheden

Robinson's Place10,6 km
Baluarte de San Andres10,8 km
Malacañang Palace9,0 km
Quiapo Church9,9 km

momondo’s favorite Manilla hotels

The Manila Hotel

1 Rizal Park, Manilla

8,9
5 sterren

€ 80

Hop Inn Hotel Ermita Manila

1850 M.H. Del Pilar Street, Malate, Manilla

8,5
3 sterren

€ 20

White Knight Hotel Intramuros

Plaza San Luis Complex General Luna St., Manilla

6,7
3 sterren

€ 23

Hotel 101 - Manila

Edsa Extension, Mall of Asia Complex, Manilla

8,0
3 sterren

€ 28

Orchid Garden Suites

620 Pablo Ocampo Sr. Street, Manilla

8,2
3 sterren

€ 22

The Heritage Hotel Manila

Roxas Boulevard Corner Edsa Po Box 454 Pasay City Metro, Manilla

8,3
4 sterren

€ 46

Nearby accommodation in Manilla

Santa Mesa

See more

San Juan/Hotel Sogo Sta Mesa

Ramon Magsaysay Blvd., Manilla

8,8
2 sterren

€ 13

Bekijk hoteldeals

Halina Drive Inn Hotels - Sta Mesa

4493 Valenzuela St., Manilla

4,5
3 sterren

€ 135

Bekijk hoteldeals

Pocket Room Hotel

2097 Anonas, Santa Mesa, Manilla

2 sterren

€ 9

Bekijk hoteldeals

Town and Country Hotel V Mapa

4549 Valenzuela, Manilla

7,9
3 sterren

€ 15

Bekijk hoteldeals

Town And Country Reposo

4547 Valenzuela, Manilla

8,5
2 sterren

€ 13

Bekijk hoteldeals

Hotel Sogo Santa Mesa

4166 Magsaysay Boulevard, Manilla

8,6

€ 12

Bekijk hoteldeals

Sulit Hotel Manila

RD2 V. Mapa St., Sta. Mesa, San Juan

8,3
3 sterren

€ 13

Bekijk hoteldeals

RedDoorz @ Qhouzz Near Pup

304 Quintana St. Zone 064 Brgy 633 San Miguel, Manilla

6,9
1 ster

€ 27

Bekijk hoteldeals

Malate

See more

Diamond Hotel Philippines

Roxas Boulevard Cor Dr J Quintos St, 0, Manilla

8,6
5 sterren

€ 81

Bekijk hoteldeals

Tropicana Suites

1630 Luis Maria Guerrero Street, Manilla

8,6
3 sterren

€ 30

Bekijk hoteldeals

Hop Inn Hotel Ermita Manila

1850 M.H. Del Pilar Street, Malate, Manilla

8,5
3 sterren

€ 20

Bekijk hoteldeals

Armada Hotel Manila

2108 Marcelo H. Del Pilar Street, Malate, Manilla

7,3
4 sterren

€ 26

Bekijk hoteldeals

Orchid Garden Suites

620 Pablo Ocampo Sr. Street, Manilla

8,2
3 sterren

€ 22

Bekijk hoteldeals

Budget-friendly hostel in Pasay, Manila

Manilla

6,8

€ 14

Bekijk hoteldeals

Condo With Balcony And Bayview In Malate, Manila

Manilla

€ 39

Bekijk hoteldeals

Green Residences Stays By Pbyy

2441, Taft Avenue, Manilla

7,7
4 sterren

€ 15

Bekijk hoteldeals

Go Hotels Otis - Manila

Robinsons Otis, Paz Guazon St., 831 Zone 90, Manilla

8,5
3 sterren

€ 18

Bekijk hoteldeals

Homestay - Grand Stay in Bicol

Manilla

€ 19

Bekijk hoteldeals

Intramuros

See more

White Knight Hotel Intramuros

Plaza San Luis Complex General Luna St., Manilla

6,7
3 sterren

€ 23

Bekijk hoteldeals

Boek een hotel met momondo en bespaar geld

Beste deals voor hotels

Beste deals voor hotels

Bekijk deals van meer dan 3 miljoen hotels en accommodaties op één plek.

Gratis annuleren

Gratis annuleren

Gebruik onze filter om verblijven te vinden met gratis annuleren.

Miljoenen beoordelingen

Miljoenen beoordelingen

Bekijk beoordelingen op basis van miljoenen recensies van echte gasten.

Prijsalerts

Prijsalerts

Nog niet klaar om te boeken? om prijzen te volgen.

Een makkelijkere manier om je trip naar Manilla te beheren

We maken het supermakkelijk om te plannen, organiseren en reizen met vrienden en familie. Trips is grats en beschikbaar, waar je ook boekt.

Ontvang een melding als de prijs omlaag gaat

Dagelijks prijswijzigingen in je inbox - alleen met Prijsalerts.
2 gasten, 1 kamer
di 1-9
wo 2-9

Vind betere resultaten voor je verblijf in Manilla

Populaire steden in Filippijnen