An Nam Legend Hotel

3-sterrenhotel met Restaurant

3 sterren
wo 2-9
-
do 3-9
2 gasten, 1 kamer
Aanbieder
Aanbieder van An Nam Legend Hotel
Aanbieder van An Nam Legend Hotel
Aanbieder van An Nam Legend Hotel
Over
Kamers
Voorzieningen
Beoordelingen
Locatie

An Nam Legend Hotel room price & deals

wo 2-9
-
do 3-9

Hotel Amenities & Facilities

  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Roomservice
  • Gratis wifi
  • Gratis parkeren
  • Business center
  • Internet
  • Huisdieren toegestaan op aanvraag, met evt. extra kosten.
  • Wellness
  • Wasservice

Services en comfort

  • Roomservice
  • Business center
  • Wisselkantoor op terrein
  • 24-uursreceptie

Basics

  • Gratis wifi
  • Internet
  • Airconditioning

Toegankelijkheid en geschiktheid

  • Niet-rokers kamers beschikbaar
  • Huisdieren toegestaan op aanvraag, met evt. extra kosten.

Dineren

  • Restaurant
  • Bar/Lounge

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeren

Wasserette

  • Wasservice

Algemeen

  • Opslagruimte beschikbaar

Spa

  • Wellness

An Nam Legend Hotel Reviews

7,0
Goed
68 geverifieerde beoordelingen
Geweldig
11
Zeer Goed
14
Goed
18
Oké
8
Gemiddeld
5
Matig
3
Slecht
9
Sorteer op:Meest recente

Filters

Alle filters

Filters

Beoordeling
Type reiziger
Tijd van het jaar

An Nam Legend Hotel room booking info

Inchecken/uitchecken

Inchecken kan ieder moment na 14:00 uur, uitchecken kan ieder moment vóór 12:00 uur

Annulering/vooruitbetaling

Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.

Frequently asked questions

  • Hoe ver ligt An Nam Legend Hotel van Hanoi Intle Noi Bai?

    De rit van Hanoi Intle Noi Bai naar An Nam Legend Hotel duurt je ongeveer 39 min., afhankelijk van het verkeer, met een afstand van 21,5 km. Hotels in meer dichtbevolkte gebieden zullen meer verkeer hebben, wat je reistijd zal verhogen.

  • Wat is de beste manier om naar An Nam Legend Hotel te gaan vanaf Hanoi Intle Noi Bai?

    Een andere, meer gebruikelijke optie is om gewoon een taxi of ritdienst van de luchthaven naar An Nam Legend Hotel te nemen. De dichtstbijzijnde luchthaven voor het hotel is Hanoi Intle Noi Bai.

  • Is An Nam Legend Hotel huisdiervriendelijk?

    An Nam Legend Hotel verwelkomt huisdieren op hun locatie.

  • Zijn er eetgelegenheden bij An Nam Legend Hotel?

    Ja, An Nam Legend Hotel heeft een restaurant waar je kunt zitten om te eten of om eten mee te nemen. Er zijn ook vele andere kwalitatieve opties voor eten in Hanoi, voor mensen op zoek naar iets anders. Een van de gemakkelijkste eetgelegenheden voor Hanoi gasten die in An Nam Legend Hotel verblijven, is roomservice, die beschikbaar is voor alle hotelgasten.

  • Heeft An Nam Legend Hotel een zwembad?

    Onze informatie geeft niet aan of er een zwembad is bij An Nam Legend Hotel. Je kunt voor meer info dus het beste de receptie van het hotel bellen. Het telefoonnummer van An Nam Legend Hotel is +84 243 926 3646.

  • Wat is het telefoonnummer voor An Nam Legend Hotel?

    Als je vragen hebt over An Nam Legend Hotel of je reservering, neem dan rechtstreeks contact op met de receptie via +84 243 926 3646.

  • Is er wifi beschikbaar bij An Nam Legend Hotel?

    Ja, An Nam Legend Hotel heeft wifi beschikbaar voor hotelgasten.

  • Hoe laat dien je uit te checken bij An Nam Legend Hotel?

    12:00 is de uitchecktijd bij An Nam Legend Hotel. Laat uitchecken is mogelijk, maar dient overeengekomen te worden met het hotel.

  • Is er een wasservice bij An Nam Legend Hotel?

    Ja. Neem contact op met An Nam Legend Hotel in Hanoi voor meer informatie over de beschikbare wasservices.

  • Bij hoeveel vliegmaatmaatschappijen zoekt momondo voor hotels in Hanoi?

    Per augustus 2026 zijn er 7.521 vliegmaatschappijen beschikbaar die je kunt kiezen voor hotels naar Hanoi.

  • Wanneer heeft momondo voor het laatst de prijzen voor hotels in Hanoi bijgewerkt?

    Prijzen voor hotels in Hanoi zijn vandaag bijgewerkt.

Places of interest near An Nam Legend Hotel

Attractions in Hanoi, Vietnam curated by momondo
Locatie An Nam Legend Hotel: 27 Hang Be, Hanoi 00000

Top landmarks

  • Hanoi City Centre0.5 km
  • Hoan Kiem Lake0.6 km
  • St. Joseph Cathedral0.7 km
  • Dong Xuan Market0.7 km
  • National Library of Vietnam0.9 km
  • Hanoi Opera House1.1 km
  • National Museum of Vietnamese History1.1 km
  • Hoa Lo Prison Museum1.2 km
  • Vietnam Military History Museum1.4 km
  • Hanoi Citadel1.5 km
  • National Museum of Fine Arts1.9 km
  • Văn Miếu2 km

momondo’s favorite Hanoi hotels

Lotte Hotel Hanoi

54 Lieu Giai Street, Hanoi

9,3
5 sterren

€ 99

Minerva Church Hotel

No.9 Nha Tho, Hoan Kiem, Hanoi

9,4
4 sterren

€ 31

Bonne Nuit Hotel

30A Cua Dong, Hoan Kiem, Hanoi

7,4
4 sterren

€ 27

20 Hotel And Apartment

93 Doi Can, Hanoi

8,7
3 sterren

€ 19

Imperial Hotel & Spa

44 Hang Hanh Street, Hanoi

8,9
4 sterren

€ 33

Hanoi Marvellous Hotel & Spa

55 Duong Thanh Street, Hanoi

9,0
4 sterren

€ 37

Nearby accommodation in Hanoi

Nam Tu Liem

See more

Water puppet nest - private and cozy space for you

Hanoi

8,1

€ 9

Bekijk hoteldeals

Luxhomes Tonkin2 Vinhomes Smart City

TK2 Tonkin Smartcity 11, Hanoi

7,0

€ 29

Bekijk hoteldeals

Hoang Gia Hotel

260 Đường Đại Mỗ, Hanoi

9,7
3 sterren

€ 31

Bekijk hoteldeals

Vinhomes Smart City by Emily in Town

Tây Mỗ, Hanoi

4 sterren

€ 22

Bekijk hoteldeals

Vinhomes Smart City by Emily in Town

Hanoi

9,0

€ 23

Bekijk hoteldeals

1 Bedroom Vinhomes Smart City

Hanoi

€ 15

Bekijk hoteldeals

Hn Eth Smart City Resident - Tay Mo

Hanoi

€ 22

Bekijk hoteldeals

Masteri West Heights - Vinhomes Smart City

Hanoi

8,8

€ 18

Bekijk hoteldeals

Troy House - Masteri West Heights - Ha Noi

Vinhomes Smart City, Xpxr+75, Tay Mo, Hanoi

5 sterren

€ 19

Bekijk hoteldeals

Tay Ho

See more

Tuna Homestay

Ngo 445 L C Long Quan, Hanoi

8,0
1 ster

€ 9

Bekijk hoteldeals

Boek een hotel met momondo en bespaar geld

Beste deals voor hotels

Beste deals voor hotels

Bekijk deals van meer dan 3 miljoen hotels en accommodaties op één plek.

Gratis annuleren

Gratis annuleren

Gebruik onze filter om verblijven te vinden met gratis annuleren.

Miljoenen beoordelingen

Miljoenen beoordelingen

Bekijk beoordelingen op basis van miljoenen recensies van echte gasten.

Prijsalerts

Prijsalerts

Nog niet klaar om te boeken? om prijzen te volgen.

Een makkelijkere manier om je trip naar Hanoi te beheren

We maken het supermakkelijk om te plannen, organiseren en reizen met vrienden en familie. Trips is grats en beschikbaar, waar je ook boekt.

Ontvang een melding als de prijs omlaag gaat

Dagelijks prijswijzigingen in je inbox - alleen met Prijsalerts.
2 gasten, 1 kamer
wo 2-9
do 3-9

Vind betere resultaten voor je verblijf in Hanoi

Populaire steden in Vietnam